środa, 27 kwietnia 2016

WARSZAWA: remont torowiska na Połczyńskiej

Równolegle z rozpoczęciem prac tramwajowych na Andersa, robotnicy zabiorą się za remont torów na skrzyżowaniu Połczyńskiej i Powstańców Śląskich. Tramwaje do 10 czerwca nie będą kursowały na odcinku między Cmentarzem Wolskim a przystankiem Synów Pułku. Linie tramwajowe zostaną skierowane na zmienione trasy. Na ulice wyjedzie za to zastępcza linia autobusowa.

Organizacja komunikacji miejskiej w czasie prac zostanie podzielona na dwa etapy. Pierwszy rozpocznie się 30 kwietnia i potrwa do 1 maja. W tym czasie trasy linii 10 i 26 zostaną skrócone. Od strony Woli będą dojeżdżały do pętli przy Cmentarzu Wolskim. Linia 11 zaś jadąca od strony Młocin, na skrzyżowaniu z Górczewską skręci w prawo i dojedzie do pętli Os. Górczewska. W tym czasie montowany będzie przy przystanku Synów Pułku rozjazd nakładkowy, który umożliwi zmianę kierunku jazdy przez tramwaje dwukierunkowe.

30 kwietnia na ulice wyjadą autobusy linii zastępczej Z-6, która będzie kursowała na trasie: 
CM. WOLSKI – Wolska – Połczyńska – Powstańców Śląskich – Górczewska – OS. GÓRCZEWSKA (bez wjazdu na pętlę)

Drugi etap rozpocznie się 2 maja i potrwa do 10 czerwca. W czasie drugiego etapu dla linii 10, 26 i Z-6 obowiązywać będą trasy objazdowe wprowadzone 30 kwietnia. Natomiast linia 11 będzie dojeżdżała od strony Młocin ul. Powstańców Śląskich do przystanku Synów Pułku. Tam zmieni kierunek i wyruszy z powrotem na Młociny.

Układ linii w dniach 30 kwietnia - 1 maja (fot. ZTM)
Układ w dniach 2 maja - 10 czerwca (fot. ZTM)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane