czwartek, 26 maja 2016

"Dzień Dziecka z PKP Intercity" - promocja skierowana do rodzin z dziećmi?

Bezpłatne przejazdy dla dzieci i młodzieży do lat 16. oraz 30% rabat przy zakupie biletów dla ich opiekunów – tak prezentuje się specjalna oferta „Dzień Dziecka z PKP Intercity”. W ramach promocji 1 czerwca każda osoba, która urodziła się w 2000 roku i później, pojedzie pociągami przewoźnika za darmo. Oferta będzie obowiązywać w 2. klasie dowolnego pociągu Express InterCity Premium (EIP), Express InterCity (EIC), InterCity (IC) i Twoich Linii Kolejowych (TLK). Aby z niej skorzystać, wystarczy pobrać bezpłatny bilet ze wskazaniem miejsca do siedzenia i zabrać ze sobą dokument stwierdzający wiek dziecka. Bilety na Pendolino dostępne będą wyłącznie w kasach.

Oprócz bezpłatnych przejazdów, PKP Intercity przygotowało na sobotę, 28 maja, wiele atrakcji na dworcu w Bielsku-Białej. Od godziny 11:00 do 16:00 na dworcu będzie można zwiedzić wnętrze pociągu PesaDART, usiąść na fotelu maszynisty, sprawdzić jak wygląda przedział kierownika pociągu, czy zajrzeć do kuchni WARS. Dodatkowo, w specjalnie przygotowanej strefie najmłodsi podróżnicy będą mogli wziąć udział w wielu zabawach o tematyce kolejowej, pomalować buźkę, stworzyć balonowe zwierzątko lub zrobić zdjęcie w fotobudce.

I szkoda tylko, że promocja będzie obowiązywać akurat 1 czerwca, czyli w środę, kiedy większość dzieci i dorosłych zwyczajnie nie będzie mogła z niej skorzystać. Cóż, przynajmniej PKP Intercity nie będzie szczególnie do tyłu…

fot. PKP Intercity

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane