wtorek, 24 maja 2016

Kolejny Długi Weekend z Przewozami Regionalnymi

Zbliża się kolejny długi weekend w tym roku. Wystarczy jeden dzień urlopu by wypoczywać całe 4 dni. Z mini biletem turystycznym Przewozów Regionalnych wyjazdy do interesujących miejsc nie muszą być drogie: za 39 zł można podróżować bez ograniczeń wszystkimi pociągami REGIO, o dowolnych porach, na każdej trasie.

Kupując bilet turystyczny, nie trzeba się ograniczać: za 39 zł można podróżować na wszystkich trasach, wszystkimi pociągami REGIO (średnio 1600 połączeń dziennie), o dowolnych godzinach, nieograniczoną liczbę razy. W nadchodzący długi weekend mini bilet turystyczny (za 39 zł) i bilet turystyczny wyjątkowo będą ważne od środy (25 maja) od godz. 18:00 do poniedziałku (30 maja) do godz. 6:00. Osobom planującym podróże pociągami różnych przewoźników polecamy bilet turystyczny (za 45 zł), który jest ważny także w pociągach Arrivy RP, Kolei Dolnośląskich, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich, Kolei Małopolskich i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.

Korzystając z ofert Przewozów Regionalnych oraz partnerskich spółek samorządowych można wybrać się w góry, na wycieczkę rowerową, w odwiedziny do przyjaciół czy do rodziny. Pociągi docierają do wielu atrakcyjnych miejscowości, m.in. do Kołobrzegu, Trójmiasta, Świnoujścia, Szklarskiej Poręby, Zakopanego i Krynicy-Zdroju. Można dojechać nimi także w Bieszczady, na Mazury oraz na Podlasie.

Bilet turystyczny i mini bilet turystyczny to wymarzone oferty dla rowerzystów, którzy chcieliby pojeździć nieco dalej od miejsca zamieszkania. Wystarczy dokupić bilet na przewóz roweru (za 7 zł), który będzie ważny przez cały długi weekend, w terminach obowiązywania biletów objętych promocją.

Nasza propozycja może zainteresować także turystów wybierających się za granicę. Pociągami REGIO można bezpośrednio dojechać na trzy lotniska: w Lublinie (Świdnik), w Szczecinie (Goleniów) oraz do portu Olsztyn-Mazury w Szymanach. Korzystając z pociągów Kolei Małopolskich można także dotrzeć do Portu Lotniczego w Krakowie-Balicach. Stacje kolejowe zlokalizowane są obok terminali lotniczych. Bilety turystyczne i mini bilety turystyczne można kupić w kasach biletowych PR, w okienkach kasowych innych przewoźników oraz u obsługi pociągu.


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane