piątek, 13 maja 2016

PolskiBus: nowy wakacyjny kalendarz i współpraca z FlixBus!

Amsterdam, Zurych, Hamburg i wiele innych! Aż 24 nowe międzynarodowe kierunki w ofercie PolskiBus.com w ramach współpracy z FlixBus. PolskiBus.com otwiera nowy wakacyjny kalendarz połączeń z tysiącami biletów za złotówkę!

PolskiBus otworzył właśnie nowy, wakacyjny kalendarz połączeń na podróże realizowane pomiędzy 14 czerwca a 30 września 2016 roku z tysiącami biletów za 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej! Ponadto dzięki nawiązaniu partnerskiej współpracy z FlixBus, międzynarodowym przewoźnikiem posiadającym największą siatkę połączeń w Europie, pasażerowie PolskiBus.com zyskują możliwość dogodnego zakupu biletów na stronie www.polskibus.com i od 19 maja podróżowania do 24 nowych niemieckich, holenderskich i szwajcarskich miast – Amsterdamu, Zurychu, Hamburga, Hanoweru, Monachium, Dortmundu, Dusseldorfu i wielu innych!

Także  od 19 maja dodany zostaje trzeci kurs do Berlina w ramach linii P3 Warszawa – Poznań – Berlin, przygotowany z myślą właśnie o przesiadkach na autokary FlixBus. Dodatkowo przewoźnik rozszerza współpracę z firmą Żak Express na trasie P8 Warszawa – Białystok. Już od 14 czerwca autokary augustowskiego przewoźnika będą obsługiwały te połączenia w ramach nowego rozkładu jazdy.

Skomunikowania między autokarami PolskiegoBusa i kursami FlixBus realizowane będą na przystanku Berlin ZOB. A poniżej krótki instruktaż, jak można dokonać rezerwacji:


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane