niedziela, 19 czerwca 2016

PRZYSTANEK WOODSTOCK 2016: Pociągi musicREGIO na festiwal - rozkład na powroty z Kostrzyna

Odjazdy pociągów musicREGIO po festiwalu 22. Festiwalu Woodstock w Kostrzynie nad Odrą zaplanowano głównie na niedzielę, 17 lipca. Będą też jednak takie składy, które wyruszą w trasy także w poniedziałek (18 lipca). W sumie w ciągu tych 2 dni kostrzyński dworzec opuści 41 pociągów specjalnych.

Oto ich rozkład jazdy, z podziałem na poszczególne dni:

ODJAZDY W DNIU 17 LIPCA (NIEDZIELA)
Pociąg MR
Odjazd z Kostrzyna
Ważniejsze stacje
Stacja docelowa
Wehikuł Czasu
0:35
Zielona Góra,
Wrocław Główny,
Opole Główne,
Gliwice
KATOWICE
Poznań Ex
1:05
Rzepin
POZNAŃ GŁÓWNY
Fruzia
1:35
Poznań Główny,
Kutno
WARSZAWA WSCHODNIA
Niekończąca Się Opowieść
3:35
Zielona Góra,
Wrocław Główny,
Katowice,
Zator,
Kraków Płaszów,
Tarnów
RZESZÓW GŁÓWNY
Pędząca Kłoda
4:09
Poznań Główny,
Gniezno,
Bydgoszcz Główna
TORUŃ GŁÓWNY
Ućstok
4:34
Jarocin,
Ostrów Wielkopolski,
Kalisz
ŁÓDŹ KALISKA
Ziutek
4:59
Zielona Góra,
Wrocław Nadodrze,
Lubliniec,
Częstochowa Stradom,
Kielce,
Radom
LUBLIN
Daleko Jeszcze
5:25
Poznań Główny,
Kutno
WARSZAWA WSCHODNIA
Poznań Ex
5:50
Rzepin
POZNAŃ GŁÓWNY
Woodstockowa Bana
6:40
Zielona Góra,
Wrocław Główny,
Opole Główne
KATOWICE
Akademia Sztuk Pięknych
7:05
Poznań Główny,
Kutno,
Łowicz Główny
WARSZAWA WSCHODNIA
Upiór Północy
7:30
Szczecin Dąbie,
Koszalin,
Lębork,
Gdynia Główna,
Gdańsk Główny,
Elbląg
OLSZTYN GŁÓWNY
Poznań Ex
7:54
Rzepin
POZNAŃ GŁÓWNY
Cień Wielkiej Góry
8:18
Zielona Góra,
Legnica,
Wrocław Główny,
Opole Główne,
Rybnik,
Żory
BIELSKO-BIAŁA GŁÓWNA
Ku Słońcu
8:40
Zielona Góra,
Wrocław Główny,
Opole Główne,
Katowice,
Zator
KRAKÓW PŁASZÓW
Ale Lipa
9:03
Poznań Główny,
Kutno,
Łowicz Główny
WARSZAWA WSCHODNIA
Rockowy Schabowy
9:26
Zielona Góra,
Wrocław Główny,
Opole Główne,
Katowice,
Zator
KRAKÓW PŁASZÓW
Sherwood
9:40
Szczecin Dąbie,
Koszalin,
Lębork
GDYNIA GŁÓWNA
Kulki Mocy
9:55
Zielona Góra,
Wrocław Nadodrze,
Lubliniec,
Częstochowa Stradom,
Zawiercie,
Trzebinia,
Kraków Główny,
Tarnów
RZESZÓW GŁÓWNY
Jabol Punk
10:20
Zielona Góra,
Wrocław Główny,
Opole Główne,
Katowice,
Zator
KRAKÓW PŁASZÓW
Się Kręci
10:45
Poznań Główny,
Kutno,
Łowicz Główny,
Warszawa Wschodnia,
Dęblin,
Radom
KIELCE
Złoty Bączek
11:09
Poznań Główny,
Kutno,
Warszawa Wschodnia,
Małkinia
BIAŁYSTOK
Willow
11:30
Szczecin Dąbie,
Koszalin,
Lębork
GDYNIA GŁÓWNA
Przystanek Broda
11:53
Poznań Główny,
Bydgoszcz Główna,
Toruń Główny,
Iława Główna
OLSZTYN GŁÓWNY
Flower Power
12:18
Zielona Góra,
Wrocław Główny,
Opole Główne,
Katowice,
Zator
KRAKÓW PŁASZÓW
Stalowy Pęcherz
12:43
Jarocin,
Ostrów Wielkopolski,
Lubliniec,
Częstochowa Stradom,
Kielce,
Ostrowiec Św.,
Sandomierz,
Stalowa Wola Rozw.,
Przeworsk
RZESZÓW GŁÓWNY
Prawda Ekranu
13:08
Poznań Główny,
Kutno,
Łowicz Główny
WARSZAWA WSCHODNIA
Grabik
14:00
Jarocin,
Ostrów Wielkopolski,
Kalisz,
Łódź Widzew,
Tomaszów Maz.,
Radom
LUBLIN
Hey Joe
14:25
Szczecin Dąbie, Stargard,
Koszalin,
Lębork
GDYNIA GŁÓWNA
Miłość Przyjaźń Muzyka
15:05
Poznań Główny,
Kutno,
Łowicz Główny
WARSZAWA WSCHODNIA
Rysiek
15:35
Zielona Góra,
Wrocław Główny,
Opole Główne,
Katowice,
Zator
KRAKÓW PŁASZÓW
Woodolino
16:05
Zielona Góra,
Legnica,
Wrocław Główny,
Opole Główne,
Rybnik
KATOWICE
Amelinium
17:05
Jarocin,
Ostrów Wielkopolski,
Kalisz
ŁÓDŹ KALISKA
Przytulaniec
17:40
Poznań Główny,
Bydgoszcz Główna,
Laskowice Pomorskie,
Tczew
GDYNIA GŁÓWNA
Zaraz Będzie Ciemno
18:05
Poznań Główny,
Kutno,
Łowicz Główny
WARSZAWA WSCHODNIA
Ostatnia Paróweczka
19:04
Zielona Góra,
Wrocław Główny,
Opole Główne,
Katowice,
Zator
KRAKÓW PŁASZÓW

ODJAZDY W DNIU 18 LIPCA (PONIEDZIAŁEK)
Pociąg MR
Odjazd z Kostrzyna
Ważniejsze stacje
Stacja docelowa
Willow
8:40
Szczecin Dąbie,
Koszalin,
Lębork
GDYNIA GŁÓWNA
Jedziem Panie Zielonka
10:20
Poznań Główny,
Ostrów Wielkopolski,
Kalisz,
Łódź Kaliska
WARSZAWA WSCHODNIA
Przystanek Broda
11:05
Poznań Główny,
Bydgoszcz Główna,
Toruń Główny,
Iława Główna
OLSZTYN GŁÓWNY
Poznań Ex
11:50
Rzepin
POZNAŃ GŁÓWNY
To Już Koniec
12:20
Zielona Góra,
Wrocław Główny,
Opole Główne,
Katowice,
Zator
KRAKÓW PŁASZÓW

Pociągi wracające z Kostrzyna nad Odrą w drodze do Warszawy Wschodniej oraz dalej będą kursować tunelem średnicowym, z postojami na Dworcu Centralnym.

W rozkładzie jazdy nie zabraknie dobrze znanych z poprzednich lat nazw, jak Amelinium, Stalowy Pęcherz czy Kulki Mocy. Nie pozostaje mi nic innego jak zawołać: oj sie bedzie działo!

fot. Lech Muszyński (PAP)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane