sobota, 16 lipca 2016

Finał 73. Tour de Pologne w Krakowie - utrudnienia w komunikacji miejskiej

W poniedziałek (o zgrozo!), 18 lipca, w Krakowie odbędzie się w Krakowie VII, finałowy etap 73. Tour de Pologne oraz Mini Tour de Pologne.

Mini Tour de Pologne zorganizowany zostanie w godzinach 10:00 - 13:00 na trasie:

START: Rynek Główny – św. Anny – Studencka – Garncarska – Krupnicza - al. Mickiewicza (jezdnia wschodnia "pod prąd" w kierunku Wieliczki) - al. Krasińskiego – Zwierzyniecka – Powiśle – Podzamcze - św. Idziego - Grodzka – META: Rynek Główny

Finałowy etap głównego Tour de Pologne odbędzie się w godzinach 13:00 – 19:00 na trasie:

START: Rynek Główny – św. Anny – Studencka – Garncarska – Krupnicza - al. Mickiewicza (jezdnia wschodnia "pod prąd" w kierunku Wieliczki) - al. Krasińskiego - most Dębnicki - Konopnickiej (przejazd tunelem pod Rondem Grunwaldzkim) - Rondo Matecznego – Kamieńskiego – Wielicka - zawracanie przed granicą Wieliczki - tą samą jezdnią do mostu Dębnickiego – Zwierzyniecka – Powiśle – Podzamcze - św. Idziego - Grodzka – META: Rynek Główny

W związku z tym w poniedziałek Kraków czeka klasyczny paraliż…

Od około godziny 10:00 do około godziny 19:00 wyłączony będzie ruch tramwajowy w ulicach: Dominikańskiej, Franciszkańskiej, Straszewskiego, Podwale, a także do Salwatora i Cichego Kącika. Jakiekolwiek wybrzuszenie szyny na Basztowej spowoduje wyłączenie komunikacji tramwajowej w niemal całym mieście.

Od około godziny 13:45 do około godziny 19:00 wyłączony będzie ruch tramwajowy w ulicach: Kalwaryjskiej, Wadowickiej, a od około godziny 13:00 w ul. Nowosądeckiej i Witosa, a także ruch autobusowy w kierunku północnym na ulicach: Wielickiej, Kamieńskiego, Konopnickiej, most Dębnicki oraz na alejach: Krasińskiego i Mickiewicza (do ulicy Czarnowiejskiej).

Linie Komunikacji Miejskiej w Krakowie będą kierowane na poniższe trasy objazdowe:

LINIE TRAMWAJOWE


LINIA 1: od około godziny 10:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Wzgórza Krzesławickie – Starowiślna bez zmian, następnie ulicami: Dietla, Stradomska, św. Gertrudy - Poczta Główna - Starowiślna i dalej po swojej stałej trasie do Wzgórz Krzesławickich.

LINIA 2: od około godziny 10:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Cmentarz Rakowicki - Teatr Bagatela jak obecnie, następnie ulicami: Karmelicka, Królewska, Podchorążych, Bronowicka do Bronowic.

LINIA 6: od około godziny 10:00 do około godziny 13:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Kurdwanów – Stradom bez zmian, następnie ulicami: Dietla, Starowiślna - Poczta Główna - św. Gertrudy i dalej po swojej stałej trasie do Kurdwanowa. Od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Prokocim – Wielicka, Limanowskiego, Krakowska, Dietla, Starowiślna - Poczta Główna - św. Gertrudy, Stradomska, Krakowska do Prokocimia.

LINIA 8: od około godziny 10:00 do około godziny 13:45 kursować będzie po zmienionej trasie: Borek Fałęcki – Wawel bez zmian, następnie ulicami: św. Gertrudy, Westerplatte, Basztowa, Dunajewskiego i dalej po swojej stałej trasie do Bronowic Małych. Od około godziny 13:45 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Borek Fałęcki – Łagiewniki bez zmian, następnie ulicami: Brożka, Kapelanka, Monte Cassino, Dietla, Stradomska, św. Gertrudy, Westerplatte, Basztowa, Dunajewskiego i dalej po swojej stałej trasie do Bronowic Małych.

LINIA 11: od około godziny 13:45 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Czerwone Maki P+R – Lipińskiego bez zmian, następnie ulicami: Kapelanka, Monte Cassino, most Grunwaldzki, Dietla, Starowiślna, Na Zjeździe i dalej po swojej stałej trasie do Małego Płaszowa.

LINIA 13: od około godziny 10:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Nowy Bieżanów - Wawel bez zmian, następnie ulicami: św. Gertrudy - Westerplatte - Basztowa - Dunajewskiego i dalej po swojej stałej trasie do Bronowic.

LINIA 18
: od około godziny 10:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Czerwone Maki P+R - Wawel bez zmian, następnie ulicami: św. Gertrudy - Westerplatte - Basztowa i dalej po swojej stałej trasie do Krowodrzy Górki.

LINIA 19: od około godziny 13:45 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Borek Fałęcki - Łagiewniki bez zmian, następnie ulicami: Brożka, Kapelanka, Monte Cassino, Dietla i dalej po swojej stałej trasie do Dworca Towarowego.

LINIA 20: od około godziny 10:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Mały Płaszów – Dworzec Główny bez zmian, następnie ulicami: Basztowa, Długa, al. Słowackiego, Kamienna – Dworzec Towarowy.

LINIA 24: od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Prokocim – Wielicka i dalej po swojej stałej trasie do Bronowic Małych.

LINIA 50: od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Prokocim – Wielicka i dalej po swojej stałej trasie do Krowodrzy Górki.

LINIA 70: od około godziny 13:45 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Łagiewniki - Brożka, Kapelanka, Monte Cassino, Dietla i dalej po swojej stałej trasie do Bardosa.

ZASTĘPCZE LINIE AUTOBUSOWE ZA TRAMWAJ


LINIA 701: od około godziny 10:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po trasie: Cracovia Stadion – al. Krasińskiego, Kościuszki, Ks. Józefa, most Zwierzyniecki, Zielińskiego, Monte Cassino, Konopnickiej – Os. Podwawelskie (powrót: od ulicy Kościuszki przez Lelewela-Borelowskiego i Kałuży).

Linia kursować będzie z częstotliwością około 10 minut.

LINIA 750: od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po trasie: Łagiewniki - Tischnera, Fredry, Połomskiego, Turowicza, Witosa, Nowosądecka, Wielicka - Bieżanowska (powrót: od ulicy Wielickiej przez Wolską, Na Kozłówce, Nowosądecką).

Linia kursować będzie z częstotliwością około 5 minut.

LINIE AUTOBUSOWE


LINIA 107: od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będzie na skróconej trasie: Soboniowice - Malborska bez zmian, następnie ulicami: Kamieńskiego, Nowosądecka - Bieżanowska (z powrotem: Nowosądecka, Łużycka).

Na trasie objazdowej autobusy tej linii zatrzymywać się będą na istniejących przystankach.

LINIE 124, 424: od około godziny 10:00 do około godziny 19:00 kursować będą po zmienionej trasie: TAURON Arena Kraków Wieczysta (Ugorek) - Rondo Mogilskie bez zmian, następnie ulicami: al. Powstania Warszawskiego, Grzegórzecka, Dietla, Konopnickiej - Os. Podwawelskie.

Na trasie objazdowej autobusy tych linii zatrzymywać się będą na istniejących przystankach.

LINIA 133: od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Łagiewniki – Kosocicka bez zmian, następnie ulicami Mała Góra, Aleksandry i dalej po swojej stałej trasie do Bieżanowa Potrzask.

Na trasie objazdowej autobusy tej linii zatrzymywać się będą na istniejących przystankach.

LINIE 143, 243: od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będą po zmienionej trasie: Dworzec Płaszów - Dworcowa, Powstańców Wielkopolskich, al. Powstańców Śląskich, Kamieńskiego, Wielicka, Mała Góra, Aleksandry, Ćwiklińskiej, Mała Góra, Bieżanowska i dalej po swoich trasach do Bieżanowa i Węgrzc Wielkich. W kierunku Powstańców Wielkopolskich linie będą kursować bez zmian.

Na trasie objazdowej autobusy tych linii zatrzymywać się będą przystankach:
 • Powstańców Wielkopolskich (jak linia 174 w kierunku Os. Kurdwanów), 
 • Malborska,
 • Bieżanowska, 
 • Wlotowa, 
 • Prokocim Szpital, 
 • Jerzmanowskiego, 
 • Ćwiklińskiej, 
 • Nowy Bieżanów
LINIA 144: od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Rżąka – Wielicka, Mała Góra, Aleksandry, Ćwiklińskiej, Jerzmanowskiego, Bieżanowska, Wielicka, Powstańców Wielkopolskich, Klimeckiego, Herlinga-Grudzińskiego, most Kotlarski, Rondo Grzegórzeckie, Rondo Mogilskie, Lubomirskiego, tunel św. Rafała Kalinowskiego, Pawia, al. Słowackiego, al. Mickiewicza, Czarnowiejska i dalej po swojej trasie do Prądnika Białego. W kierunku przeciwnym linia kursować będzie po swojej stałej trasie bez zmian.

Na trasie objazdowej autobusy tej linii zatrzymywać się będą na następujących przystankach:
 • Cmentarz, 
 • Młodzieży, 
 • Prokocim Rynek, 
 • Prosta, 
 • Bieżanowska, 
 • Kabel, 
 • Dworcowa, 
 • Powstańców Wielkopolskich, 
 • Kuklińskiego, 
 • Rondo Grzegórzeckie (na torowisku), 
 • Rondo Mogilskie, 
 • Uniwersytet Ekonomiczny, 
 • Politechnika (na torowisku), 
 • Nowy Kleparz, 
 • Plac Inwalidów 
LINIA 152: od około godziny 10:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Cmentarz Olszanica - Królowej Jadwigi bez zmian, następnie ulicami: Piastowska, Nawojki, Czarnowiejska, al. Mickiewicza, al. Słowackiego, Pawia, Warszawska, Plac Matejki, Basztowa i dalej po swoich stałych trasach. W kierunku Cmentarza Olszanica linia kursować będzie od ul. Lubicz przez ul. Pawią, al. Słowackiego, al. Mickiewicza i dalej bez zmian.

Na trasie objazdowej autobusy tej linii zatrzymywać się będą na następujących przystankach:
 • Cichy Kącik, 
 • Miasteczko Studenckie AGH, 
 • Czarnowiejska, 
 • AGH, 
 • Plac Inwalidów,
 • Nowy Kleparz,
 • Politechnika
LINIA 163: od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po skróconej trasie: Nowy Bieżanów Południe - Aleksandry, Ćwiklińskiej, Mała Góra, Bieżanowska i dalej po swojej trasie do Alei Przyjaźni (Kombinatu).

LINIA 164: od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Piaski Nowe – Puszkarska bez zmian, następnie ulicami: Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, Turowicza, Tischnera, Brożka, Kapelanka, Monte Cassino, Dietla, Stradomska, św. Gertrudy, Westerplatte, Pawia, al. Słowackiego, Prądnicka i dalej po swojej trasie. W kierunku przeciwnym linia kursować będzie po swojej stałej trasie bez zmian.

Na trasie objazdowej autobusy tej linii zatrzymywać się będą na następujących przystankach:
 • Łagiewniki, 
 • Szwedzka (na torowisku), 
 • Centrum Kongresowe ICE (na torowisku), 
 • Poczta Główna, 
 • Politechnika
LINIA 169: od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Zajezdnia Wola Duchacka - Puszkarska, Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, Turowicza, Tischnera, Brożka, Kapelanka, Monte Cassino, Dietla, Stradomska, św. Gertrudy, Westerplatte, Pawia, al. 29 Listopada i dalej po swojej stałej trasie do Górki Narodowej Wschód. W kierunku przeciwnym linia kursować będzie po swojej stałej trasie bez zmian.

Na trasie objazdowej autobusy tej linii zatrzymywać się będą na następujących przystankach: 
 • Puszkarska, 
 • Łagiewniki,
 • Szwedzka (na torowisku), 
 • Centrum Kongresowe ICE (na torowisku), 
 • Poczta Główna, 
 • Politechnika
LINIA 173: od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Nowy Bieżanów Południe – Aleksandry, Ćwiklińskiej, Jerzmanowskiego, Bieżanowska, Wielicka, Powstańców Wielkopolskich, Klimeckiego, Herlinga-Grudzińskiego, most Kotlarski, Rondo Grzegórzeckie, Rondo Mogilskie, Lubomirskiego, tunel Rafała Kalinowskiego, Pawia, al. Słowackiego, al. Mickiewicza, Czarnowiejska i dalej po stałej trasie do Azorów. W kierunku przeciwnym linia kursować będzie po swojej stałej trasie do przystanku "Prokocim Szpital", następnie ul. Wielicką, Kosocicką, Mała Góra, Aleksandry.

Na trasie objazdowej w kierunku Azorów autobusy tej linii zatrzymywać się będą na następujących przystankach:
 • Cmentarz Prokocim, 
 • Młodzieży, 
 • Prokocim Rynek, 
 • Prosta, 
 • Bieżanowska, 
 • Kabel, 
 • Dworcowa, 
 • Powstańców Wielkopolskich, 
 • Kuklińskiego, 
 • Rondo Grzegórzeckie (na torowisku), 
 • Rondo Mogilskie, 
 • Uniwersytet Ekonomiczny, 
 • Politechnika (na torowisku), 
 • Nowy Kleparz, 
 • Plac Inwalidów
Na trasie objazdowej w kierunku Nowego Bieżanowa Południa autobusy tej linii zatrzymywać się będą na istniejących przystankach.

LINIA 174: od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Os. Kurdwanów - Sławka bez zmian, następnie ulicami: Puszkarska, Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, Turowicza, al. Powstańców Śląskich i dalej po stałej trasie do Kombinatu. W kierunku przeciwnym linia kursować będzie po swojej stałej trasie bez zmian.

Na trasie objazdowej linia będzie zatrzymywać się na istniejących przystankach.

LINIA 179: od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Os. Kurdwanów – Sławka bez zmian, następnie ulicami: Puszkarska, Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, Turowicza, Tischnera, Brożka, Kapelanka, Monte Cassino, Dietla, Stradomska, św. Gertrudy, Westerplatte, Basztowa, Plac Matejki, Kurniki - Dworzec Główny Zachód. W kierunku przeciwnym linia kursować będzie po swojej stałej trasie bez zmian.

Na trasie objazdowej autobusy tej linii zatrzymywać się będą na następujących przystankach: 
 • Puszkarska, 
 • Łagiewniki, 
 • Szwedzka (na torowisku), 
 • Centrum Kongresowe ICE (na torowisku), 
 • Poczta Główna
LINIA 183: od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po skróconej trasie: Złocień – Ćwiklińskiej bez zmian, następnie ulicą Aleksandry do Nowego Bieżanowa Południe.

LINIA 184: od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Os. Kurdwanów - Sławka bez zmian, następnie ulicami: Puszkarska, Przyjaźni Polsko-Węgierskiej, Turowicza, Tischnera, Brożka, Kapelanka, Monte Cassino i dalej po swojej trasie Prądnika Czerwonego. W kierunku przeciwnym linia kursować będzie po swojej stałej trasie bez zmian.

Na trasie objazdowej autobusy tej linii zatrzymywać się będą na następujących przystankach: 
 • Zajezdnia Wola Duchacka, 
 • Puszkarska, 
 • Łagiewniki, 
 • Szwedzka (na torowisku), 
 • Centrum Kongresowe ICE (na torowisku).
LINIA 194: od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Czerwone Maki P+R – Monte Cassino bez zmian, następnie ulicami: Dietla, Stradomska, św. Gertrudy, Westerplatte, Pawia, al. Słowackiego, al. Mickiewicza, Czarnowiejska i dalej po swojej trasie do Krowodrzy Górki. W kierunku przeciwnym linia kursować będzie po swojej stałej trasie bez zmian.

Na trasie objazdowej autobusy tej linii zatrzymywać się będą na następujących przystankach:
 • Poczta Główna, 
 • Politechnika (na torowisku), 
 • Nowy Kleparz, 
 • Plac Inwalidów.
LINIE 204, 244: od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będą po zmienionej trasie: Wieliczka Kampus – ul. Krakowska (w Wieliczce) bez zmian, następnie linia 204 jedzie po trasie linii 244 ulicami: Kościuszki, Sadowa, (w Krakowie) Krzemieniecka, Żelazowskiego, Niebieska, Cechowa, Łużycka i dalej po swoich trasach do Borku Fałęckiego i Czerwonych Maków. W kierunku Wieliczki linie kursować będą bez zmian.

Na trasie objazdowej linia 204 będzie zatrzymywać się na przystankach linii 244, a na pozostałych przystankach linie nie będą się zatrzymywać.

LINIA 224: od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będą po zmienionej trasie: Wieliczka Kampus – ul. Kościuszki (w Wieliczce) bez zmian, następnie ul. Sadowa, (w Krakowie) Krzemieniecka, Żelazowskiego, Niebieska, Cechowa, Łużycka i dalej po swojej trasie do Centrum JP II. W kierunku Wieliczki linia kursować będzie bez zmian.

Na trasie objazdowej linia będzie zatrzymywać się na przystankach linii 244, a na pozostałych przystankach linia nie będzie się zatrzymywać.

LINIA 292: od około godziny 10:00 do około godziny 19:00 kursować będą po zmienionej trasie: Kraków Airport - ul. Królowej Jadwigi bez zmian, następnie ulicami: Piastowska, Nawojki, Czarnowiejska, al. Mickiewicza, al. Słowackiego i dalej po swojej trasie. W kierunku przeciwnym linia kursować będzie po swojej stałej trasie bez zmian.

Na trasie objazdowej autobusy tej linii zatrzymywać się będą na następujących przystankach:
 • Cichy Kącik, 
 • Miasteczko Studenckie AGH,
 • Czarnowiejska
LINIA 301: od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będą po zmienionej trasie: Niepołomice Dworzec – przystanek "Wieliczka Cmentarz" bez zmian, następnie: ul. Czarnochowska, Wygoda, (w Krakowie) ul. Potrzask, Pruszyńskiego, Weigla, Popiełuszki, Bieżanowska, Wielicka, Dworcowa – Dworzec Płaszów. W kierunku przeciwnym linia kursować będzie na trasie: Dworzec Płaszów - Dworcowa, Wielicka, Powstańców Wielkopolskich, al. Powstańców Śląskich, Kamieńskiego, Wielicka i dalej po swojej trasie do Niepołomic Dworzec.

Na trasie objazdowej autobusy tej linii zatrzymywać się będą na następujących przystankach: 
 • Bieżanów Potrzask, 
 • Bieżanów Pomnik, 
 • Prokocim Rynek, 
 • Bieżanowska. 
W kierunku powrotnym:
 • Powstańców Wielkopolskich (jak dla linii 174 do Os. Kurdwanów), 
 • Malborska
LINIA 304: od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będą po zmienionej trasie: Wieliczka Kampus – ul. Krakowska (w Wieliczce) bez zmian, następnie po trasie linii 244 ulicami: Kościuszki, Sadowa, (w Krakowie) Krzemieniecka, Żelazowskiego, Niebieska, Cechowa, Łużycka, Witosa, Turowicza, Tischnera, Brożka, Kapelanka, Monte Cassino, Dietla, Stradomska, św. Gertrudy, Westerplatte, Basztowa - Plac Matejki - Kurniki - Dworzec Główny Zachód. W kierunku przeciwnym linia kursować będzie na trasie: Dworzec Główny Zachód – Kurniki, Pawia, al. Słowackiego, al. Mickiewicza i dalej po swojej trasie do Wieliczki.

Na trasie objazdowej autobusy tej linii zatrzymywać się będą na następujących przystankach: 
 • Nowosądecka, 
 • Łagiewniki, 
 • Szwedzka (na torowisku), 
 • Centrum Kongresowe ICE (na torowisku), 
 • Poczta Główna.
LINIA 502: od około godziny 10:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Cracovia Stadion - Kałuży, al. Focha, Królowej Jadwigi, Piastowska, Nawojki, Czarnowiejska, al. Mickiewicza, Słowackiego, Warszawska, pl. Matejki i dalej po swojej stałej trasie do Placu Centralnego im. R. Reagana. Z powrotem do ul. Lubicz bez zmian, następnie ul. Pawią, al. Słowackiego, al. Mickiewicza, al. Krasińskiego, Dunin-Wąsowicza, Kałuży - Cracovia Stadion. Na trasie objazdowej linia zatrzymuje się na istniejących przystankach.

LINIA 503: od około godziny 13:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Nowy Bieżanów Południe – Aleksandry, Ćwiklińskiej, Jerzmanowskiego, Bieżanowska, Wielicka, Powstańców Wielkopolskich, Klimeckiego, Herlinga-Grudzińskiego, most Kotlarski, Rondo Grzegórzeckie, Rondo Mogilskie, Lubomirskiego, tunel Rafała Kalinowskiego, Pawia i dalej po stałej trasie do Górki Narodowej. W kierunku przeciwnym linia kursować będzie bez zmian.

Na trasie objazdowej w kierunku Górki Narodowej autobusy tej linii zatrzymywać się będą na następujących przystankach:
 • Cmentarz Prokocim, 
 • Młodzieży, 
 • Prokocim Rynek, 
 • Prosta, 
 • Bieżanowska, 
 • Kabel, 
 • Dworcowa, 
 • Powstańców Wielkopolskich, 
 • Kuklińskiego, 
 • Rondo Grzegórzeckie (na torowisku), 
 • Rondo Mogilskie, 
 • Uniwersytet Ekonomiczny, 
 • Politechnika (na torowisku).
LINIA 504: od około godziny 10:00 do około godziny 19:00 kursować będzie po zmienionej trasie: Cracovia Stadion - Kałuży, al. Focha, al. Krasińskiego, Kościuszki, Księcia Józefa, most Zwierzyniecki, Zielińskiego, Kapelanka, Brożka, Tischnera, Fredry, Do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, Totus Tuus - Centrum JP II (powrót: od ulicy Kościuszki przez Lelewela-Borelowskiego i Kałuży).

Na trasie objazdowej linia będzie zatrzymywać się na istniejących przystankach.

Zasady zachowania biletów okresowych:

Bilety okresowe wykupione na LINIĘ 1 zachowują ważność w autobusach LINII 701 na całej trasie przejazdu oraz we WSZYSTKICH pojazdach Komunikacji Miejskiej w Krakowie na odcinku Most Grunwaldzki – Starowiślna/Poczta Główna.

Bilety okresowe wykupione na LINIĘ 2 zachowują ważność w autobusach LINII 701 na całej trasie przejazdu oraz we WSZYSTKICH pojazdach Komunikacji Miejskiej w Krakowie na odcinku Most Grunwaldzki – Starowiślna/Wawel – Dworzec Główny.

Bilety okresowe wykupione na LINIĘ 6 zachowują ważność w autobusach LINII 701 i 750 na całej trasie przejazdu oraz we WSZYSTKICH pojazdach Komunikacji Miejskiej w Krakowie na odcinku Łagiewniki - Kapelanka - Most Grunwaldzki – Poczta Główna.

Bilety okresowe wykupione na LINIĘ 24 zachowują ważność w autobusach LINII 750 na całej trasie przejazdu oraz we WSZYSTKICH pojazdach Komunikacji Miejskiej w Krakowie na odcinku Łagiewniki - Kapelanka - Most Grunwaldzki – Poczta Główna - Dworzec Główny Zachód.

Bilety okresowe wykupione na LINIĘ 50 zachowują ważność w autobusach LINII 750 na całej trasie przejazdu oraz we WSZYSTKICH pojazdach Komunikacji Miejskiej w Krakowie na odcinku Łagiewniki - Kapelanka - Most Grunwaldzki – Poczta Główna - Politechnika - Nowy Kleparz - Bratysławska, a także w tramwajach LINII 18 na odcinku Centrum Kogresowe - Krowodrza Górka.

Bilety okresowe wykupione na linie autobusowe zachowują ważność na trasach stałych i objazdowych danych linii.

fot. Magiczny Kraków

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane