czwartek, 11 sierpnia 2016

Kolejny Długi Weekend z Przewozami Regionalnymi

Przed nami kolejny długi weekend w tym roku, ostatni sprzyjający podróżom. Przewozy Regionalne tradycyjnie postanowiły wydłużyć okres obowiązywania weekendowych biletów turystycznych tak, by ułatwić krótkie i długie podróże wszystkim spragnionym nowych doznań. Już w najbliższy weekend pasażerowie będą mogli przez prawie 4 dni korzystać z prawie 5 tysięcy połączeń w całym kraju, kupując tylko jeden bilet. Bilety będą obowiązywać od godziny 18:00 w piątek 12 sierpnia do godziny 6:00 we wtorek 16 sierpnia.

Tradycyjnie, kupując mini bilet turystyczny za 39 zł, pasażerowie będą mogli korzystać bez ograniczeń ze wszystkich połączeń oferowanych przez Przewozy Regionalne. Osoby, które zdecydują się kupić bilet turystyczny za 45 zł, będą mogły podróżować także pociągami osobowymi sześciu innych przewoźników: Arrivy RP, Kolei Dolnośląskich, Kolei Śląskich, Kolei Wielkopolskich, Kolei Małopolskich i Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej.

To dobra wiadomość zwłaszcza, że przewoźnik uruchamia wiele sezonowych połączeń nastawionych na tego typu okresy. Można wybrać się w Bieszczady, na Roztocze, do Sandomierza, a korzystając z połączeń innych przewoźników w Beskidy, Karkonosze czy Sudety. Także oferta nadmorska jest interesująca, a dzięki pociągom na Litwę dostępne stały się także Mazury. Życzymy przyjemnych podróży pełnych wrażeń!


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane