sobota, 20 sierpnia 2016

KRAKÓW - WROCŁAW: ruszyła specjalna promocja "P14 za max 14" w PolskimBusie

PolskiBus przygotował nową, fantastyczną ofertę dla mieszkańców Wrocławia i Krakowa. Od wczoraj aż do końca września cena każdego biletu na podróż pomiędzy Krakowem a Wrocławiem wynosi maksymalnie 14 złotych. Limitowana oferta dotyczy podróży od poniedziałku do czwartku
w ramach 9 bezpośrednich par połączeń dziennie, z uwzględnieniem kursów realizowanych przez autokary PolskiBusGold. Podana kwota jest rzecz jasna górną granicą, ale możliwy jest zakup jeszcze tańszych biletów zgodnie z zasadą "im wcześniej, tym lepiej".

Regulamin promocji jest następujący:

  1. Promocja „P14 za max 14!” obowiązuje w okresie od 19 sierpnia do 30 września 2016 roku. Okres ten obowiązuje zarówno na zakup biletów, jak i podróże.
  2. Koszt biletu promocyjnego to maksymalnie 14 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.
  3. Promocja dotyczy wyłącznie bezpośrednich kursów linii P14 pomiędzy Wrocławiem, a Krakowem w dniach od poniedziałku do czwartku, realizowanych przez PolskiBus oraz PolskiBusGold.
  4. W ramach jednej transakcji użytkownik może zakupić maksymalnie do 9 biletów.
  5. Aby skorzystać z limitowanej promocji należy dokonać zakupu biletów za pomocą wyszukiwarki połączeń na stronie internetowej www.polskibus.com oraz www.polskibusgold.com 
  6. Wejście do autokaru jest możliwe wyłącznie na podstawie numeru rezerwacji okazanego kierowcy

No więc wszystkim szerokiej drogi!


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane