środa, 3 sierpnia 2016

LUBLIN: PolskiBus łączy siły z Albatrosem

PolskiBus i AlbatrosBUS nawiązują współpracę partnerską. To już piąta po FlixBus, Arriva, Żak Express oraz Garden Service firma, która wzmacnia ofertę PolskiegoBusa. Współpraca ta oznacza pięć nowych miast w siatce połączeń. Bilety w cenach rozpoczynających się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej można rezerwować już teraz na stronie www.polskibus.com, a pierwsze kursy ruszą 5 sierpnia.

Współpraca przewoźników to kolejny krok w dalszym rozwoju siatki połączeń na terenie Lubelszczyzny i Podkarpacia. W pierwszym etapie współpracy oferta PolskiBus zostaje rozbudowana o pięć nowych miast, w ramach dwóch linii skomunikowanych w Lublinie i kończących się w Warszawie. W ramach nawiązanej współpracy z AlbatrosBUS, klienci PolskiegoBusa zyskują nowe, atrakcyjne połączenia na Lubelszczyznę i Podkarpacie. Mieszkańcy stolicy otrzymują nowe możliwości podróżowania do Przemyśla, Tomaszowa Lubelskiego, Jarosławia, Biłgoraja oraz Zamościa. Natomiast dotychczasowi klienci AlbatrosBUS zyskują dostęp do całej krajowej oraz międzynarodowej siatki połączeń. Już wkrótce w ramach współpracy do oferty zostaną włączone kolejne trasy.

Szczegółowy rozkład jazdy znajduje się pod adresami:

Wszystkie kursy realizowane będą przez autokary AlbatrosBUS marki Setra, Scania i Bova, które są wyposażone w klimatyzację, Wi-Fi, toalety oraz gniazdka elektryczne. Na przednich wyświetlaczach pojazdów będą znajdowały się informacje dotyczące tras. Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji przesyłanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com. Podczas podróży podróżnych obowiązywać będzie regulamin przewozów AlbatrosBUS.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane