wtorek, 20 września 2016

RZESZÓW: kolejna wycieczka do Medzilaborec na Słowacji

24 września to kolejna okazja, by wybrać się pociągiem Przewozów Regionalnych do słowackich Medzilaborec, z wykorzystaniem tunelu kolejowego pod Przełęczą Łupkowską.

Pociąg wyruszy z Rzeszowa Głównego o 6:30 w sobotę, by zameldować się w na dworcu w Medzilaborcach o 11:30. W drogę powrotną skład wyruszy o godzinie 17:00, by w Rzeszowie zjawić się na 21:46. Przejazd na Słowację, tak jak poprzednim razem, będzie odbywał się na podstawie biletu wydanego według Taryfy Podkarpackiej do stacji Łupków. W ramach biletu będzie można darmowo zwiedzić Muzeum Sztuki Nowoczesnej Andy'ego Warhola, a także wziąć udział w koncercie, który odbędzie się w medzilaboreckim amfiteatrze, gdzie gwiazdą wieczoru będzie zespół ABBA SHOW.

Zapowiada się piękna pogoda. Cudowne widoki na granicy Beskidów i Bieszczad zyskują szczególnie jesienią, dlatego serdecznie zapraszam. Zwłaszcza, że po ogromnym zainteresowaniu przejazdem w sierpniu, podkarpackie Przewozy Regionalne rozważają powiększenie składu na tę okoliczność, by uniknąć tak dramatycznych sytuacji, jakie widzieliśmy poprzednim razem.

fot. TVP Rzeszów

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane