poniedziałek, 31 października 2016

WARSZAWA: kolejne miasta i kolejne kierunki - Wizz Air dodaje samolot do bazy w stolicy

Wizz Air, największa niskokosztowa linia lotnicza w Europie Środkowo-Wschodniej, ogłosiła właśnie, że do warszawskiej bazy operacyjnej przewoźnika dodany zostanie kolejny już, siódmy samolot. Dzięki temu zabiegowi zwiększą się możliwości uruchamiania tras, co zostanie już niebawem wykorzystane, jako że Wizz Air zapowiedział nowe kierunki europejskie.

W letnim kalendarzu, a dokładnie w czerwcu przyszłego roku, w warszawskiej siatce połączeń pojawią się loty do Bratysławy, Bukaresztu, Kijowa i Wilna, a także typowo turystyczne: do Lyonu, Nicei oraz Lamezii Terme we Włoszech. Wszystkie one realizowane będą z największego portu lotniczego w naszym kraju, czyli warszawskiego Lotniska Chopina. To doskonała wiadomość dla wielu osób, dla których brak połączeń w wymienionych relacjach był faktycznie problemem. Teraz za niewielkie pieniądze będzie można bowiem polecieć samolotem chociażby do słowackiej stolicy, gdzie dostać się inaczej niż samochodem z Warszawy jest dość trudno.

Warszawa to jedno z pierwszych miast, w których linia Wizz Air rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku. Razem z ogłoszonymi ostatnio nowymi połączeniami Wizz Air oferuje aktualnie z Warszawy 48 tras do 25 krajów.

fot. Wizzair

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane