czwartek, 13 października 2016

WARSZAWA: zimowy rozkład lotów Ryanair w Modlinie

Idzie zima, a wraz z nią zmiany w rozkładach lotów z polskich portów lotniczych. Zimowy rozkład lotniska w Modlinie wzbogaci się o osiem nowych kierunków, realizowanych przez Ryanair. Pasażerowie będą mogli polecieć nowymi rejsami m.in. do Walencji, Tuluzy, Edynburga, czy Newcastle. Więcej rejsów wykonywanych będzie na trasach do Bristolu i Mediolanu. A wszystko to od 30 października.

Irlandzki przewoźnik uruchamiać będzie w nowym rozkładzie po trzy loty tygodniowo do Edynburga i Birmingham, po dwa do Leeds, Walencji, Belfastu, Porto, Newcastle i Tuluzy. Do Bristolu dolecą cztery rejsy tygodniowo, a do portu Mediolan Bergamo samoloty latać będą 7 razy w tygodniu. To wszystko będzie się wiązać z dodaniem do bazy w Modlinie trzeciego samolotu. Na zimę Ryanair zawiesi jednak połączenia sezonowe do Salonik, Chanii, Pizy, Trapani, na Korfu i do Palma de Mallorca, które wznowi dopiero w marcu przyszłego roku. 

Jest też inna zmiana - Ryanair likwiduje swoją bazę na lotnisku Oslo Rygge i przenosi wszystkie loty na Oslo Torp, około 100 kilometrów od stolicy. Nie zmienia to faktu, że zima przyniesie rozwój połączeń. I fajnie!

fot. Fly4free

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane