wtorek, 22 listopada 2016

PolskiBus łączy siły z Eurolines - kraje bałtyckie wracają na mapę połączeń!

Tydzień temu ruszyła internetowa sprzedaż biletów na nowe połączenia, które uruchamiane są przez firmę Eurolines Lithuania. Dzięki współpracy przewoźników kraje bałtyckie wracają na platformę PolskiegoBusa. Polscy pasażerowie będą mieli do dyspozycji połączenia z Poznania do Rygi oraz z Gdańska do Wilna. Dzięki tej współpracy aż 11 polskich miast zostanie połączonych z 6 miastami na Litwie i Łotwie. Pierwsze kursy już w najbliższy piątek, 25 listopada.

W pierwszym etapie współpracy do siatki połączeń zostają włączone dwie atrakcyjne linie. Linia E1 z Poznania do Rygi to codziennie połączenie z przystankami w Poznaniu, Warszawie, Łomży, Grajewie, Augustowie, Suwałkach, Mariampolu, Kownie, Wilnie, Poniewieżu, Bauska oraz Rydze. Kurs nocny rozpoczyna się w Poznaniu o godzinie 00:30, a do celu przybywa o godzinie 17:30.
Druga linia E2 Gdańsk – Wilno będzie kursowała co drugi dzień, zatrzymując się na przystankach
w Gdańsku, Elblągu, Olsztynie, Kętrzynie, Giżycku i Suwałkach, a za granicą litewską w Mariampolu, Kownie oraz Wilnie. To również jest połączenie nocne, które zaczyna się w Gdańsku
o godzinie 19:00, docierając do stolicy Litwy o godzinę 6:20.

Podobnie, jak w przypadku połączeń na Ukrainę z uwagi na charakter pozwolenia, podróż będzie możliwa wyłącznie na odcinku międzynarodowym. Wszystkie połączenia na tych trasach będą realizowane przez flotę Eurolines Lt. Będą obsługiwane wysokiej jakości autokarami Business Class marki Setra, wyposażonymi w WiFi, gniazdka elektryczne, toalety, klimatyzację, systemy multimedialne pozwalające na słuchanie muzyki, oglądanie filmów oraz czytanie e–czasopism. Ponadto pojazdy te posiadają komfortowe fotele z dużą ilością miejsca na nogi. Podczas podróży pasażerowie zostaną również poczęstowani bezpłatną butelką wody. Klienci będą wpuszczani na pokład tradycyjnie na podstawie numeru rezerwacji wraz z e-biletem wydanym przez PolskiBus. Podczas podróży podróżnych obowiązywać będzie regulamin przewozów Eurolines Lt.Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane