piątek, 25 listopada 2016

PolskiBus rozpoczyna sprzedaż biletów łączonych!

PolskiBus nareszcie wprowadza udogodnienie, na które czekali pasażerowie. Możliwość rezerwacji jednego biletu na podróż łączoną różnymi kursami sprawi, że pasażer otrzyma gotową propozycję najlepiej dopasowanej trasy dla swoich potrzeb. Na początek podróże łączone dostępne będą z Rzeszowa do Pragi, Budapesztu, Wiednia, Brna i Zakopanego. Przesiadki odbywać się będą na krakowskim MDA. Funkcjonalność wystartowała na początku tygodnia, co doskonale wpisuje się w zbliżający się gorący okres świąteczno-noworoczny.

Dzięki nowej funkcjonalności w wynikach wyszukiwania zostaną pokazane najdogodniejsze opcje łączonej podróży w ramach dwóch linii. Uwzględniony zostanie czas i miejsce przesiadki, która nastąpi na dworcu w Krakowie, posiadającym dogodną infrastrukturę i znajdującym się w sąsiedztwie galerii handlowej. Po wybraniu interesującego połączenia zostanie wygenerowane potwierdzenie transakcji z dwoma numerami rezerwacji, a do ceny łączonego przejazdu zostanie doliczona opłata rezerwacyjna w wysokości 2 zł.

PolskiBus już teraz zapowiada sukcesywne rozszerzanie oferty łączonej. Wkrótce do siatki podłączone mają zostać kolejne miasta. Czekamy z niecierpliwością!


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane