czwartek, 17 listopada 2016

PolskiBus świętuje - 20 milionów przewiezionych pasażerów

W ubiegły czwartek, 10 listopada, PolskiBus świętował wielkie wydarzenie. Tego dnia bowiem przewieziono 20-milionowego pasażera, co daje wynik średnio 4 milionów podróżnych rocznie. Pierwsze kursy czerwonych autobusów z bocianem odbyły się przed pięcioma laty. Od tego czasu przewoźnik systematycznie rozbudowuje siatkę połączeń, wzbogaca park taborowy i nawiązuje kolejne umowy o współpracy z innymi przewoźnikami, dzięki którym dostępność atrakcyjnych cenowo kursów staje się coraz większa. PolskiBus jako pierwszy spowodował prawdziwą rewolucję w przewozach międzymiastowych w kraju, a także na trasach międzynarodowych.

Jubileuszową pasażerską została pani Aleksandra z Trójmiasta. Nagrodą dla niej został Złoty Bilet, dający roczne prawo darmowych przejazdów na obszarze całej sieci połączeń przewoźnika. Pani Aleksandra otrzymała także weekendowy pobyt dla dwóch osób w hotelu Berlin w Budapeszcie. PolskiBus uruchamia obecnie połączenia z 31 miastami w Polsce i Europie. Współpracuje z ośmioma partnerami, wspólnie z nimi realizując kolejne kursy na wielu trasach. W sumie daje to aż 116 miast w ramach aż 48 linii w Europie.

PolskiBus jednak nie uchronił się przez cięciami. Poprawa oferty kolejowej na kilku trasach, powodująca drastyczny spadek konkurencyjności autobusów w stosunku do szybkich pociągów krajowych, spowodowała zawieszenie kilku tras. Wszędzie jednak tam, gdzie kolej ma pewne niedostatki, PolskiBus króluje. Po piętach depczą mu inni przewoźnicy, a dla pasażera oznacza to tylko jedno: możliwość swobodnego wyboru i dostosowania środka komunikacji do możliwości finansowych. Nic nie jest dla pasażera tak ważne, jak konkurencja.

Firmie PolskiBus, a w szczególności całej załodze obsługującej podróżnych, życzę sukcesów i dalszych lat dobrego rozwoju.

Pani Aleksandra z Trójmiasta - 20-milionowy pasażer PolskiegoBusa (mat. PolskiBus)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane