środa, 30 listopada 2016

Przewozy Regionalne zostaną POLREGIO?

Jak donosi Rynek Kolejowy, województwo kujawsko-pomorskie zniszczyło Przewozom Regionalnym całą zabawę w wielką tajemnicę i opublikowało w swoim biuletynie informacji publicznej uchwałę, w której zapowiada przyjęcie nowego systemu identyfikacji i marki konsumenckiej przez spółkę. Miałaby się ona zmienić na POLREGIO. Ma to sens o tyle, że zarząd PR pozyskał już zgody korporacyjne i jest gotowy do zmiany marki konsumenckiej i identyfikacji wizualnej spółki.

Przewozy Regionalne nie zaprzeczyły tym informacjom. Początkowo wydawało się, że bliżej będzie do nazwy Polskie Regio, co na szczęście nie doszło do skutku. Chociaż, jakby się tak zastanowić, czy wyobraża ktoś sobie taką oto zapowiedź na dworcu: "pociąg REGIO spółki POLREGIO"? Dla większości Polaków Przewozy Regionalne mają szansę stać się "poregio" albo "polegio", z racji trudnego zlepka "LR".

fot. Biznes - Onet.pl

1 komentarz :

  1. Ja sobie bez problemu wyobrażam, nawet nie tylko bo miałam okazję Polregio jechać, jeszcze nie w nowych barwach ale już po zmianie, dobrze się jechało więc nie będę narzekać

    OdpowiedzUsuń

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane