wtorek, 1 listopada 2016

WARSZAWA: PolskiBus zacieśnia współpracę z Mobilis Group - dwie nowe linie do Kołobrzegu

PolskiBus otwiera dwie nowe linie realizowane we współpracy z firmą Mobilis Group. Od 4 listopada będą one łączyły Warszawę z Kołobrzegiem, a każdego dnia Pasażerowie będą mieli do dyspozycji 2 dogodne kursy. Aby idealnie wpasować się w plany podróżnych, dostępny będzie kurs poranny i wieczorny. Nowością na platformie PolskiBus.com będą przystanki w Wałczu i Połczynie-Zdroju. Linie oznaczone zostały jako M2 i M3.

Autokary będą zatrzymywały się na przystankach w Warszawie, Płocku, Toruniu, Bydgoszczy, Pile, Wałczu, Połczynie-Zdroju i Kołobrzegu. Kursy odbywać się będą codziennie z Warszawy o 5:45 (linia M3) i 20:15 (linia M2). Z Kołobrzegu codzienne kursy odchodzić będą o 11:45 (linia M3) i 19:00 (linia M2).

Kursy Mobilis Group wprowadzone do systemu sprzedaży PolskiegoBusa realizowane będą nowoczesnymi autokarami Scania A30 lub Scania Touring. Pojazdy wyposażone są w klimatyzację, bezpłatne Wi-Fi oraz komfortowe, regulowane fotele. Pasażerowie będą wpuszczani na pokład na podstawie numeru rezerwacji otrzymanego w wiadomości e-mail wraz z e-biletem PolskiBus.com. Podczas podróży Pasażerów obowiązywać będzie regulamin przewozów Grupy Mobilis.


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane