poniedziałek, 19 grudnia 2016

BYDGOSZCZ: szósty lot Lufthansy do Frankfurtu już wiosną 2017!

Już wiosną pasażerowie bydgoskiego lotniska zyskają dodatkowe połączenie do Niemiec. 30 marca Lufthansa uruchomi bowiem dodatkowe, szóste w ciągu tygodnia połączenie między Bydgoszczą a Frankfurtem. Dodatkowy lot z pewnością przełoży się na dalszy wzrost odprawianych pasażerów, a dodatkowo lepsze godziny rejsów poprawią dostępność skomunikowań na tym największym niemieckim lotnisku międzynarodowym.

Samoloty w letnim rozkładzie lotów będą startowały z Frankfurtu o godzinie 12:30. Lądowanie w Bydgoszczy zaplanowano na godzinę 14:05. Lot do Frankfurtu natomiast będzie rozpoczynał się o godzinie 14:45. Lotnisko docelowe samolot osiągnie o godzinie 16:15. Ogłoszone przez Lufthansę zwiększenie oferowania lotów na tej trasie jest odpowiedzią na rosnące potrzeby biznesowe i turystyczne regionu. Nowy dzień operowania pozwoli planować podróż w każdy dzień roboczy.

Transferowe loty Lufthansy są w Polsce bardzo popularne. Dają bowiem dostęp nie tylko do europejskich tras, ale też do stosunkowo korzystnych finansowo połączeń do Ameryki, Azji czy Australii, latających z Monachium i Frankfurtu. Stąd zauważalne jest duże obłożenie rejsów przewoźnika tak z Krakowa, jak i z Gdańska czy Katowic. Loty rozwinął też Rzeszów i teraz ponownie cieszy rozszerzenie oferty dla Bydgoszczy.

fot. Pachphoto (Port Lotniczy Bydgoszcz)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane