czwartek, 22 grudnia 2016

Małe dzieci w PolskimBusie za darmo do 31 marca 2017!

Idą Święta, a wkrótce po nich zaczną się ferie zimowe. To tradycyjnie w Polsce czas krótkich wypadów i dłuższych wyjazdów. PolskiBus wyszedł naprzeciw potrzebom swoich klientów i przedłużył popularną rodzinną ofertę promocyjną na darmowe bilety dla dzieci aż do 31 marca!

W ramach oferty na wszystkie kursy w aktualnie dostępnym kalendarzu Pasażerowie mogą kupić bilet dla dziecka do lat 6 za 0 zł, ponosząc jedynie koszt opłaty rezerwacyjnej w wysokości zaledwie złotówki. Jednorazowo podczas jednej transakcji można będzie kupić 5 biletów promocyjnych, dlatego też nawet liczne rodziny bez większego kłopotu znajdą dla siebie doskonały kurs. To świetna okazja na weekendowy wyjazd w góry czy do innego miasta. Aby zakupić bilet dla dziecka za 0 zł, należy w wyszukiwarce połączeń wybrać zakładkę ULGI, a w niej zaznaczyć opcję „Komercyjna: 100% Dziecko do 6 lat”.

Należy pamiętać, że dziecko bez opieki nie zostanie wpuszczone na pokład autobusu. Bilety dla opiekuna czy rodzica kupić należy w osobnej transakcji.


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane