czwartek, 12 stycznia 2017

KRAKÓW: Ryanair do Lamezia Airport na lato 2017

Już 30 marca wystartuje kolejne, siódme połączenie sezonowe od Ryanair. Przewoźnik uruchamia bezpośrednie loty na trasie do Lamezii, jednej z najbardziej rozpoznawalnych miejscowości Kalabrii.

Połączenie Kraków – Lamezia Terme realizowane będzie dwa razy w tygodniu, a mianowicie w czwartki i w niedziele. Z Lamezii już bardzo blisko do słynnego Reggio di Calabria. Do 30 maja bilety na lot można nabywać w cenie 89 złotych.

Przełom 2016 i 2017 roku to w ogóle owocny czas dla podkrakowskiego lotniska. Zakończyła się modernizacja części pasażerskiej, która teraz zyskała moce przerobowe na 8 milionów pasażerów rocznie, pojawiły się nowe połączenia sezonowe. Lot do Lamezii jest już 9 połączeniem Ryanaira z Krakowa do Włoch. Linia oferuje pasażerom rejsy do Bolonii, Cagliari, Mediolanu Bergamo, Pescary, Pizy, Rzymu Ciampino, Trapani, Wenecji-Treviso, a teraz także do Lamezii. Zresztą na lato 2017 nie tylko Ryanair będzie Nas woził do Włoch. Także easyJet uruchamiać będzie rejsy do Mediolanu Malpensy, Wenecji i Neapolu.

fot. Ryanair

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane