poniedziałek, 16 stycznia 2017

MAŁOPOLSKA: konsultacje zmian w rozkładzie linii SKA

Niejako w korespondencji do zmian taryfowych w Małopolsce, ruszają konsultacje w sprawie zmian w rozkładzie jazdy linii SKA2 i SKA3. Zachęcam wszystkich podróżujących koleją do przesyłania swoich uwag dotyczących nowego rozkładu jazdy na liniach Kraków – Miechów – Sędziszów (SKA2) oraz Kraków – Tarnów – Nowy Sącz – Krynica (SKA3). Ma to związek z zaplanowaną korektą obecnej tabeli kursów.

Wnioski i propozycje przesyłać można na odpowiednim formularzy do 22 stycznia, w formie elektronicznej na adres: kolej@umwm.pl, z dopiskiem „Konsultacje rozkładu jazdy”. Dodatkowo, na stronie internetowej Małopolski, zamieszczone zostały tabele rozkładowe, w których na żółto oznaczone zostały kursy do zmiany oraz proponowane nowe połączenia. Formularz i tabele znajdziecie TUTAJ! Dodatkowo jutro (17 stycznia, wtorek) o 9:30 i 17:00 w ramach konsultacji społecznych odbędzie się spotkanie dotyczące planowanych zmian w rozkładzie jazdy.

Z najciekawszych zmian warto zaznaczyć codzienne połączenie wieczorne z Miechowa do Krakowa, poranne połączenie Bochnia - Kraków, a także 5 nowych par na trasie Nowy Sącz - Piwniczna, z których jedna kursować ma codziennie. Skala zmian jest zauważalna, toteż jeszcze raz zachęcam do udziału.

fot. Małopolska

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane