poniedziałek, 20 lutego 2017

KATOWICE: MZKP Tarnowskie Góry dołączyły do Eko Biletu

Od uruchomienia Eko Biletu, który łączy taryfowo Koleje Śląskie, KZK GOP i MZK Tychy, minęły już trzy miesiące. Tymczasem 10 lutego dołączył kolejny przewoźnik - MZKP Tarnowskie Góry. Ponadto wprowadzono dwa nowe, tańsze bilety: 12-godzinny za 24 złote i 6-godzinny za 16 złotych.

W ramach tej propozycji na jednym bilecie można podróżować pociągami, autobusami oraz tramwajami i trolejbusami. Bilet uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów w określonym przedziale czasowym od daty i godziny wskazanej przez nabywcę. Dotychczas bilet dostępny był tylko w jednej wersji – 24 godzinnej w cenie 38 zł. Poza nowymi opcjami zwiększa się także liczba kanałów sprzedaży – do tej pory Eko Bilet był do kupienia tylko w kasach Kolei Śląskich, teraz będzie można go kupić również w dwudziestu tzw. „punktach na mieście” na terenie województwa.

Eko Bilet w wersji 6, 12 lub 24h można kupować również z wyprzedzeniem do 7 dni przed planowanym okresem jego ważności. Eko Bilet jest oczywiście biletem na okaziciela.

fot. Koleje Śląskie

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane