środa, 15 lutego 2017

WROCŁAW: nowe kierunki Ryanair już jesienią!

Ryanair, irlandzki nisko kosztowy przewoźnik lotniczy, uruchomi dla wrocławskiego portu lotniczego już końcem października nowe rejsy. Samoloty zaczną latać do Gdańska oraz na lotnisko Bruksela Charleroi. Oba te połączenia będą realizowane trzy razy w tygodniu.

To prawdopodobnie nie koniec nowości w rozkładzie lotów dla Portu Lotniczego Wrocław. Jak zapowiada Ryanair, w kolejnych miesiącach należy spodziewać się następnych nowych kierunków. Tegoroczna jesień dla Wrocławia zapowiada się rekordowo pod względem lotniczym. Ryanair ogłosił już trzy z zapowiadanych pięciu nowych tras: do Tel Awiwu, Gdańska i Brukseli. Przed nami więc jeszcze co najmniej dwa kierunki na sezon 2017/2018. Warto przypomnieć, że wiosną ruszają także rejsy do Lizbony i na Majorkę. Obecnie Ryanair obsługuje we Wrocławiu 25 połączeń, w tym typowo turystyczne jak Kreta, Malta czy Teneryfa.

Polskie porty lotnicze zyskują na popularności i znaczeniu w Europie. Coraz więcej pasażerów, coraz więcej połączeń oraz możliwości przesiadek. Polacy zaczynają dostrzegać potencjał podróży powietrznych, przede wszystkim ze względu na czas. Tendencje wzrostowe wydają się utrzymać więc także w 2017 roku. Wrocław nie pozostaje w tyle i dzielnie goni inne popularne polskie lotniska.

fot. Ryanair

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane