sobota, 11 marca 2017

WARSZAWA: LOT na podbój Izraela!

Zapowiedzi PLL LOT w sprawie uruchomienia nowych połączeń między Polską a Izraelem stanowią odpowiedź na rosnący popyt turystyczny na tej trasie. Co więcej, na lotnisko w Tel-Awiwie latać będą samoloty z aż 5 polskich miast. Wszystkie rejsy docelowo obsługiwane będą nowoczesnymi samolotami Boeing 737-800 NG, które dołączą do floty LOT już za kilka miesięcy.

Samoloty będą latać z Lublina, Gdańska, Poznania, Wrocławia oraz Warszawy. Rejsy z Lublina będą realizowane w każdy poniedziałek i czwartek, z Wrocławia we wtorek i piątek, z Gdańska w każdą niedzielę, a z Poznania w każdą środę. Z Warszawy połączeń będzie więcej, bo dodatkowe rejsy odlecą w ciągu dnia w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, soboty i niedziele. Zapowiadane połączenia wystartują w czerwcu.

Program wzrostowy LOT rozpoczął na początku 2016 roku. Od tej pory systematycznie poprawia rentowność i uruchamia nowe połączenia. Pojawiło się ich dotąd niemal 30, a wśród nich regularne loty do Tokio i Seulu. W kwietniu ruszają połączenia z Warszawy do Newark i Los Angeles, będzie też połączenie Krakowa z Chicago, od dawna wyczekiwane przez Małopolan i Podhalan. Nowe połączenia do Tel-Awiwu spowodują, że między Polską a Izraelem uruchamianych będzie aż 19 połączeń tygodniowo. Rozwój LOT-u cieszy. Miejmy nadzieję, że dobra passa pozostanie z naszym krajowym przewoźnikiem lotniczym, ponieważ podróże z LOT-em należą do bardzo przyjemnych, co potwierdzam na podstawie własnych doświadczeń.

fot. Star Alliance

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane