sobota, 4 marca 2017

WARSZAWA: Lux Express wyjeżdża z Polski!

Lux Express nie wytrzymał konkurencji w naszym kraju. Zgodnie z oficjalną informacją ostatnie kursy uruchomi w marcu, a z dniem 1 kwietnia likwiduje działalność w Polsce. Z tego powodu większość tras ulegnie likwidacji. Jak twierdzi firma, po głębokiej analizie przewoźnik postanowił zweryfikować swoją strategię biznesową i skupić się na rozwoju na rynkach bałtyckich.

Od 1 kwietnia ulegają zawieszeniu trasy międzynarodowe z Warszawy i Krakowa do Pragi, Brna, Budapesztu, Wiednia, Bratysławy i słowackiego kurortu Donovaly. Dla pasażerów, którzy wykupili bilety na zlikwidowane kursy, przewoźnik przewidział szybki zwrot biletów. Nadal będzie możliwe korzystanie z oferty na trasie z Warszawy do Kowna i Wilna.

Firma Lux Express serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które przez ostatnie 2 lata korzystały z jej usług. W trakcie ostatnich 2 lat Lux Express przewiózł w Polsce łącznie około 700 000 pasażerów na trasach krajowych i międzynarodowych. Autobusy Lux Express Polska przejechały łącznie około 7,5 miliona kilometrów, a sama firma zatrudniła 130 pracowników.

Dla osób, które chciałyby jeszcze odwiedzić Pragę, Budapeszt, Wiedeń, Brno, Bratysławę lub Donovaly w ramach ostatniej szansy Lux Express przygotował specjalną pulę biletów w cenie 5 złotych. Wystarczy przy zakupie biletu skorzystać z kodu promocyjnego: lastchance.

fot. Lux Express

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane