poniedziałek, 24 kwietnia 2017

Majówka w POLREGIO - 10 dni jazdy za grosze!

20 kwietnia w kasach Przewozów Regionalnych ruszyła sprzedaż biletów w ramach specjalnej oferty, przygotowanej przez spółkę w ramach tegorocznej majówki. Dla tych, którzy w majówkę chcą wyruszyć w Polskę, jest to prawdziwa gratka i okazja, by zrobić to naprawdę tanio.

W ramach Majówki z POLREGIO będzie można z jednym biletem podróżować pociągami spółki od 18:00 28 kwietnia aż do 6. rano dnia 8 maja. Osoby poniżej 26. roku życia zapłacą za taki bilet jedyne 49 złotych. Wszyscy pozostali pasażerowie będą mogli kupić bilet specjalny za 95 złotych. To niezwykła oferta, której dotąd próżno było szukać w ofercie jakiegokolwiek przewoźnika kolejowego w naszym kraju.

Przewozy Regionalne mają tutaj potężne pole do popisu, jako że oferują ogromną liczbę połączeń składających się w bogatą siatkę. Obsługują większość regionów w kraju, oferując także połączenia typowo turystyczne, w tym do Zakopanego, Szklarskiej Poręby, Krynicy, Helu czy w Bieszczady.
Bilety ważne będą tylko w pociągach Przewozów Regionalnych i tradycyjnie trzeba będzie na nich wpisać imię i nazwisko. Swoją drogą nie wiem, kiedy podobne oferty zaczną funkcjonować w formie "na okaziciela"...

fot. Yooutube

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane