wtorek, 18 kwietnia 2017

Rezerwacja miejsc w PolskimBusie od 1 czerwca

Wszystkim, którym ta informacja umknęła, spieszę donieść, że wraz z otwarciem letniego kalendarza rezerwacji PolskiBus wprowadził rezerwację miejsc. Na wszystkie kursy realizowane od 1 czerwca każdy podróżny będzie musiał już na etapie zakupu biletu określić, gdzie chciałby usiąść. O tę możliwość pasażerowie zabiegali właściwie od początku funkcjonowania przewoźnika w Polsce, dlatego wszystkich zapewne taka opcja cieszy.

Podstawowe miejsca Standard zarezerwujemy bezpłatnie. Dodatkową opłatą w wysokości 5 złotych obarczony będzie wybór miejsc w tzw. kategorii Premium. Są to miejsca przy przedniej szybie (w autokarach dwupokładowych), przy stoliku bądź te ze zwiększoną ilością miejsca na nogi. Wprowadzając możliwość rezerwacji miejsc przewoźnik spełnił największe życzenie swoich Klientów, który dość mieli już kombinowania z zamianami miejsc. Warto pamiętać, że w związku z wprowadzeniem rezerwacji miejsc numerowanych, aby odbyć podróż należy posiadać i okazać kierowcy cały bilet, wydrukowany lub wyświetlony na urządzeniu mobilnym. Jest to spowodowane tym, że w samym numerze rezerwacji nie ma informacji o numerze fotela.

Szczegółowe postępowanie wobec rezerwacji konkretnych miejsc zobaczycie w poniższym filmie instruktażowym:Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane