niedziela, 28 maja 2017

POLSKA: Dzień Dziecka z PKP Intercity

Po raz kolejny PKP Intercity umili dzieciakom i ich opiekunom Dzień Dziecka. Na 1 czerwca przewoźnik przewidział darmowe przejazdy dla dzieci i młodzieży, rabaty dla ich opiekunów oraz dużą imprezę na dworcu Opole Główne.

1 czerwca każda osoba, która urodziła się w 2001 roku i później pojedzie pociągami PKP Intercity za darmo. Oferta „Dzień Dziecka z PKP Intercity” będzie obowiązywać w 2. klasie dowolnego pociągu Express InterCity Premium (EIP), Express InterCity (EIC), InterCity (IC) i Twoich Linii Kolejowych (TLK). Aby z niej skorzystać, wystarczy pobrać w kasie lub u konduktora bezpłatny bilet ze wskazaniem miejsca do siedzenia i zabrać ze sobą dokument stwierdzający wiek dziecka. Rodzice dostaną tego dnia 30% zniżki na bilety wykorzystane na wspólne podróże z dziećmi.

Dodatkowo w czwartek, 1 czerwca, w godzinach od 9 do 14 na dworcu Opole Główne PKP Intercity zapewni wiele atrakcji. Będzie można tam zwiedzić wnętrze Pendolino, a nawet zasiąść na fotelu maszynisty - to między 9 a 12. Dla ciekawskich otworzy się także kuchnia wagonu restauracyjnego. W specjalnie przygotowanej strefie dzieci będą mogły wziąć udział w rozmaitych grach i zabawach o tematyce kolejowej.

A tak to było na Dniu Dziecka w Bielsku-Białej (bielskobiala.wyborcza.pl)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane