wtorek, 23 maja 2017

POLSKA: trzy nowe trasy autobusowe LEO Express ruszają w czerwcu

Najpierw dobre wiadomości kolejowe, teraz kolejne dobre wiadomości. LEO Express od czerwca zacznie obsługiwać trzy nowe połączenia autokarowe. Wszystkie one będą skomunikowane z pociągami i innymi autobusami przewoźnika.

Nowe autobusy pojawią się na trasach z Krakowa do Ustki przez Katowice, Łódź i Gdańsk, z Zakopanego do Ustki przez Kraków, Katowice, Łódź, Bydgoszcz oraz między Wrocławiem a Wiedniem, z postojami w Opolu, Katowicach, Bohuminie i Brnie. LEO Express wjedzie to kilku popularnych miast turystycznych, jak Ciechocinek, Sopot czy Toruń. Dwie pierwsze trasy ruszą 1 czerwca, natomiast ta do Wiednia - 5 lipca.

Ceny biletów będą rozpoczynać się od kwoty 19 złotych w jedną stronę. Wraz z uruchomieniem nowych połączeń firma oferuje promocję 1+1. Oznacza to, że przy zakupie biletów płaci tylko jedna osoba, a druga jedzie gratis. Połączenia będą obsługiwane nowoczesnymi i nowymi autobusami MAN i Scania. Będą realizowane we współpracy z firmami AD Euro-Trans oraz Płomiński Travel. Pasażerowie będą mieli do dyspozycji Wi-Fi, gniazdka elektryczne, toalety i klimatyzację. Autokary będą także wyposażone w klasę Business.

fot. Leo Express

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane