czwartek, 25 maja 2017

WARSZAWA: remont mostu na trasie WKD - letnie utrudnienia

Warszawska Kolej Dojazdowa informuje, że w związku z modernizacją mostu na rzece Zimna Woda, między stacjami Komorów i Podkowa Leśna Główna, w okresie od 1 czerwca do 31 lipca na linii WKD zostaną wprowadzone ograniczenia w ruchu pociągów oraz specjalny rozkład jazdy.

Od 1 do 30 czerwca zamknięty będzie tor nr 1 w kierunku Grodziska Mazowieckiego, a od 1 do 31 lipca - tor nr 2 w kierunku Warszawy. W tym czasie na odcinku Komorów – Podkowa Leśna Główna ruch pociągów będzie się odbywać wahadłowo na jednym torze. Na odcinku Pruszków WKD – Podkowa Leśna Główna część pociągów zostanie wycofanych, a w zamian za nie zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa.

Całkowicie zostanie wstrzymany ruch pociągów WKD na odcinku Milanówek Grudów – Podkowa Leśna Główna. Tam za wszystkie kursy pojadą autobusy zastępcze. Stacja Podkowa Leśna Główna będzie stanowić punkt przesiadkowy dla wszystkich pasażerów pomiędzy pociągami obsługującymi relację w kierunku Warszawy oraz obsługującymi relację w kierunku Grodziska Mazowieckiego, a także dla pasażerów pomiędzy pociągami obsługującymi relację w kierunku Warszawy oraz pojazdami zastępczej komunikacji autobusowej w kierunku Milanówka. Czas przewidziany przesiadki w węźle Podkowa Leśna zaplanowano na 5 do 8 minut, w zależności od relacji.

fot. Fakt

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane