czwartek, 22 czerwca 2017

BYDGOSZCZ: rusza "Słoneczny Patrol" od Arrivy!

24 czerwca kolejny raz uruchomione zostaną pociągi komercyjne "Słoneczny Patrol", które połączą Bydgoszcz z Trójmiastem i Władysławowem. W tym roku jednak Oferta Multi Plaża będzie dużo bardziej rozbudowana.

Dodatkowo, poza pociągiem "Słoneczny Patrol" Arriva Polska uruchomi, analogicznie do roku ubiegłego, dwa dodatkowe połączenia codzienne:

  • Leżak w relacji Władysławowo - Gdynia Główna oraz Gdynia Główna - Hel,
  • Parawan w relacji Hel - Gdańsk Główny oraz Gdańsk Główny – Władysławowo

Dodatkowa oferta obowiązywać będzie we wszystkie wakacyjne weekendy, a w szczycie przewozowym codziennie, od 15 lipca do 15 sierpnia. Pojawią się dodatkowe pociągi, które W wakacyjne weekendy oraz w szczycie przewozowym, codziennie od 15 lipca do 15 sierpnia br. ofertę uzupełnią dodatkowe pociągi:

  • Latarnik w relacji Gdańsk Główny - Hel oraz Hel - Bydgoszcz Główna,
  • Pirat w relacji Władysławowo - Gdańsk Główny - Władysławowo,
  • Kuter w relacji Władysławowo - Gdańsk Główny

W pociągach wakacyjnych będą obowiązywać promocyjne oferty, zniżki na bilety powrotne oraz dla osób podróżujących z rodziną. Każda osoba, która zakupi bilet na przejazd pociągiem będzie również uprawniona do skorzystania ze zniżek partnerów z Klubu rabatowego Arriva. Bilety ponownie będzie można kupić w kasach i internecie, a mobilni sprzedawcy Arrivy będą dostępni zarówno w centrum Władysławowa, jak i na miejskich plażach.

Dla podróżnych z Grudziądza Arriva zapewni wygodny dojazd do stacji Laskowice Pomorskie, gdzie będzie można się przesiąść na pociąg Słoneczny Patrol nad Bałtyk.

fot. Arriva

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane