sobota, 10 czerwca 2017

KRAKÓW: do Zakopanego znów pociągiem Kolei Małopolskich!

Już za kilka dni kolejny długi weekend! Z tej okazji Koleje Małopolskie ponownie uruchomią dodatkowe pociągi, które połączą Kraków z Zakopanem. Dodatkowo na korzyść połączenia zadziała fakt uruchomienia łącznicy z Suchej Beskidzkiej, dzięki czemu przyspieszone pociągi jechać będą zaledwie 2 godziny i 40 minut. Dodatkowe kursy realizowane będą 15 i 18 czerwca.

Wybór usług kolei regionalnej w tych dniach pozwoli zaoszczędzić nie tylko czas, ale także pieniądze. Podróż w pełnej relacji to zaledwie 14 złotych za bilet normalny. Ponadto pociągi Przewozów Połączenia zostały zaplanowane tak, by do Zakopanego mogły dojechać zarówno osoby, które w stolicy gór chcą spędzić tylko jeden dzień jak i te, które na Podhalu planują zostać trochę dłużej.

Pociągi zaplanowano na 6:45 z Krakowa Głównego. Odjazdy z Zakopanego realizowane będą przyjemnie późno, bo dopiero o 19:13, dzięki czemu w miły sposób będzie można spędzić w Zakopanem praktycznie cały dzień. Bilety dostępne są we wszystkich kanałach dystrybucji, a w dniach kursowania sprzedawać je będzie też tradycyjnie obsługa pociągu.

fot. UMWM

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane