sobota, 17 czerwca 2017

RZESZÓW: PolskiBus pojedzie z Podkarpacia do Wiednia!

PolskiBus przygotował szereg wakacyjnych nowości, wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom pasażerów przy niedostatecznej ofercie innych przewoźników. Poza dodatkowym, czwartym kursem z Krakowa do Budapesztu i nowym kursem z Wrocławia do Budapesztu, rosnący w siłę przewoźnik proponuje kolejną nowość.

Od 22 czerwca funkcjonować zacznie nowa linia międzynarodowa P22, która połączy podkarpacki Rzeszów z Brnem i Wiedniem. Jednocześnie na trasę wprowadzony zostanie nowy przystanek w Tarnowie, zlokalizowany przy ulicy Dworcowej. W ramach dogodnego rozkładu jazdy nowej linii, wyjazd z Rzeszowa planowany jest na godzinę 13:00 z dworca lokalnego, a na miejsce autokar dojedzie o godzinie 22:45. Natomiast kurs powrotny będzie zaczynał się w Wiedniu o godzinie 23:45, a na miejsce planowo przybędzie o godzinie 9:30.

Nowy kurs z Krakowa do Pragi realizowany będzie z MDA o 15:45 (powrót o 00:30), natomiast kurs z Wrocławia do Budapesztu zaplanowano na 21:00. Ten sam autobus zatrzyma się w Krakowie o 00:45, natomiast powrót zaplanowano o 10:40.


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane