piątek, 16 czerwca 2017

WROCŁAW: do Zurychu z Swiss Airlines

Linie Swiss Airlines ogłosiły uruchomienie lotów z Wrocławia do Zurychu. Rejsy będą realizowane trzy razy w tygodniu, a mianowicie w poniedziałek, środę i piątek. Pierwszy samolot wystartuje w tym kierunku 29 października.

Samoloty z Zurychu będą lądowały we Wrocławiu w każdy poniedziałek o 9:05, środę o 14:20 i piątek o 19:05. Z Wrocławia do Zurychu polecimy w poniedziałki o 9:50, środy o 15:05 i piątki o 19:50. Podróż potrwa godzinę i 40 minut. Szwajcarski przewoźnik dysponuje flotą typowo biznesowych, komfortowych samolotów CS100.

Dzięki nowemu połączeniu znaczenie Wrocławia jako ważnego ośrodka biznesowego zwiększy się. Loty do Zurychu będą uzupełnieniem oferowanych z Wrocławia połączeń do największych europejskich hubów przesiadkowych, których w tej chwili jest 17 dziennie. Szwajcarskie linie lotnicze Swiss Airlines są obecne na rynku od 2002 roku. W lipcu 2005 zostały przejęte przez grupę Lufthansa, a mimo tego zachował odrębność i dominację na szwajcarskim rynku lotniczym. Swiss Airlines należą do sojuszu Star Alliance.

fot. Star Alliance

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane