piątek, 7 lipca 2017

23. Przystanek Woodstock - musicREGIO znów ruszą w Polskę!

Około 80 dodatkowych pociągów kategorii musicREGIO tradycyjnie uruchomią Przewozy Regionalne przy okazji 23. Przystanku Woodstock - cyklicznej imprezy muzycznej, odbywającej się corocznie w Kostrzynie nad Odrą. Sprzedaż biletów w kasach ruszyła 1 lipca, natomiast internetowo można je nabywać od 26 czerwca. Ci, którzy jeszcze tego nie zrobili, do 9 lipca mają czas by dokonać zakupu taniej w ramach platformy sprzedażowej Przewozów Regionalnych oraz na Koleo.pl. 10% zniżki otrzyma każdy, kto przez internet zakupi bilet w jedną stronę. Przy bilecie tam i z powrotem można zaoszczędzić do 30% ceny. Bilety na pociągi musicREGIO dostępne są także w kasach PKP Intercity, Kolei Mazowieckich i Kolei Wielkopolskich.

Festiwalowe pociągi wyjadą na trasy już wieczorem 31 lipca, a w drogę powrotną większość z nich wyruszy 6 sierpnia. Dwa dodatkowe pociągi musicREGIO odjadą z Kostrzyna 7 sierpnia, dzień po zakończeniu. W tym roku, z uwagi na liczne prace torowe, wiele pociągów specjalnych pojedzie objazdami. Dodatkowo pamiętać należy, że z uwagi na remont estakady kolejowej w Gorzowie Wielkopolskim funkcjonuje komunikacja zastępcza między przystankami Gorzów Wielkopolski a Gorzów Wielkopolski Wschodni. Za składy specjalne także podstawiane będą autobusy.

Cennik podzielono na pięć stref:

  • STREFA I (m.in. Szczecin, Zielona Góra, Zbąszynek, Głogów), 29 zł za bilet tam i 49 zł za bilet tam/powrót
  • STREFA II (m.in. Poznań, Wrocław, Kołobrzeg), 44 zł za bilet tam i 74 za bilet tam/powrót
  • STREFA III (m.in. Łódź, Opole, Bydgoszcz, Toruń, GOP, Słupsk), 69 zł za bilet tam i 109 zł za bilet tam/powrót,
  • STREFA IV (m.in. Olsztyn, Warszawa, Radom, Kielce, Kraków, Trójmiasto), 89 zł za bilet tam i 149 zł za bilet tam/powrót,
  • STREFA V (m.in. Łuków, Białystok, Rzeszów, Tarnów), 99 zł za bilet tam i 159 zł za bilet tam/powrót
O szczegółowym rozkładzie napiszę wkrótce. Wówczas także przyjrzymy się nowościom w układzie połączeń i ciekawym relacjom przez nie obsługiwanym.

fot. Przewozy Regionalne

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane