czwartek, 6 lipca 2017

WARSZAWA: wspólny bilet... wspólny blankiet dopiero po wakacjach

Miało być nie wiadomo co. Wspólny bilet, bezproblemowe podróże i tak dalej. Skończy się na razie na wspólnym blankiecie, obejmującym zaledwie trzech przewoźników: PKP Intercity, Przewozy Regionalne i PKP SKM Trójmiasto. Nie wiem, co ma na celu taka strategia, ale wiem jedno: głupi pomysł!

Jakby tego było mało, możliwość nabycia łączonego biletu na jednym blankiecie będzie dostępna... dopiero we wrześniu! Według zapewnień Pana Mamińskiego, Prezesa PKP SA, niemożliwe stało się dogranie wszystkich szczegółów na wakacje. No i klops się zrobił bo, zwłaszcza na Pomorzu, taka oferta z pewnością zyskałaby zwolenników. Czyżby jednak PKP bało się potencjalnych problemów z systemem? W sierpniu, w wybranych kasach, prowadzone będą testy nowego rozwiązania, które odpowiedzą na pytania co i w jakim stopniu należy naprawić.

W audycji w radiowej Jedynce, gdzie toczyła się rozmowa na ten temat, poruszone zostały także sprawy dostępności wspólnego biletu przez internet. Ze strony Mamińskiego padła w tej sprawie deklaracja, że takie rozwiązanie będzie dostępne do końca roku.

fot. Dziennik Zachodni

1 komentarz :

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane