poniedziałek, 17 lipca 2017

Wystartował portal "Rynek Lotniczy"

Na początku lipca wystartował nowy portal branżowy, firmowany przez Zespół Doradców Gospodarczych TOR. To Rynek Lotniczy, witryna biznesowa obejmująca nie tylko podstawowe informacje, ale przede wszystkim koncentruje się wokół działalności aktywnych na polskim rynku przedsiębiorstw i usług. Do tej pory kwestie dotyczące lotnictwa w Polsce i na świecie poruszane były na uruchomionym w 2011 roku portalu Rynek Infrastruktury.

Decyzja o uruchomieniu Rynku Lotniczego podyktowana była z jednej strony rosnącym zainteresowaniem tematyką szeroko pojętego lotnictwa, a z drugiej strony mnogością ważnych tematów do poruszenia, dla których brakowało już dedykowanego miejsca w sieci. Liczby mówią same za siebie. Prawie trzy miliony użytkowników i niemal 19 milionów odsłon - to statystyka pierwszego półrocza portali należących do ZDG TOR. Rynek Lotniczy to czwarty portal branżowy, uruchamiany przez Zespół, poza Rynkiem Kolejowym, Rynkiem Infrastruktury i Transportem Publicznym.

Rynek Lotniczy podzielono na cztery kategorie: lotniska (infrastruktura), pasażer (linie lotnicze i informacje), biznes (innowacje i przemysł) oraz prawo (kwestie gospodarczo-polityczne). W każdej z nich czytelnicy znajdą zarówno szereg aktualnych informacji i porad, a także dobrze znane wywiady z ekspertami, politykami i przedstawicielami branży. Będą komentarze, analizy, a przede wszystkim kompetentne dziennikarstwo branżowe. Zapraszam do lektury!

fot. TVN24 BIS

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane