poniedziałek, 4 września 2017

KATOWICE / WROCŁAW: nowe połączenia Wizz Air już jesienią!

Wizz Air oglosił ostatnio uruchomienie trzech nowych połączeń lotniczych na południe. Samoloty do Agadiru w Maroku polecą z Katowic i Wrocławia, natomiast dodatkowa destynacja z Katowic to Ejlat na południu Izraela. Loty do Ejlatu wystartują 30 października, natomiast do Maroka już od 2 listopada tego roku.

Rejsy z Katowic do Ejlatu realizowane będą w poniedziałki i piątki przez cały zimowy rozkład lotów. Bilety na nowe połączenie są już dostępne, a ceny zaczynają się od 129 złotych. W podobnej cenie można kupować bilety na loty do Agadiru, które zarówno z Katowic jak i Wrocławia realizowane będą przez całą zimę raz w tygodniu.

Nowe kierunki niskokosztowego Wizz Air to odpowiedź na potrzeby polskich turystów, poszukujących w okresie zimowym pięknych, ciepłych miejsc do wypoczynku. Zarówno izraelski Ejlat z ciepłą zimą, jak i marokański Agadir otoczony parkami narodowymi i obszernymi plażami, wydają się doskonałym wyborem podczas, gdy w kontynentalnej Europie ceny idą w górę, a i o odpowiednią pogodę nie jest łatwo.

fot. pasazer.com

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane