poniedziałek, 1 stycznia 2018

Przednia Platforma Tramwaju podsumowuje rok 2017

Kolejny rok Przedniej Platformy Tramwaju przeszedł do historii. Blog skończył już pięć lat, i ma się w miarę dobrze, choć ostatnio jest przeze mnie coraz częściej zaniedbywany.

W 2017 roku opublikowanych zostało 639 postów, co stanowi spadek o ponad 40% w stosunku do 2016 roku. Decydujący wpływ na taki stan rzeczy miał przede wszystkim drastycznie kurczący się zasób wolnego czasu, który pochłaniały przygotowania do ślubu i różne takie tam historie. Z tego też powodu nieco mniej było w tym roku odsłon bloga, bo niespełna 160 tysięcy. Z drugiej strony, jeśli przeliczyć, efektywność wejść na bloga wydaje się większa...

W 2017 roku dołączyli do nas kolejni sympatycy na Facebooku i Twitterze. W 2017 roku także zaczęło działać Stowarzyszenie "Małopolska Inicjatywa Transportowa", w którym mam swoje miejsce. Na razie trochę jeszcze potrwa, nim widoczne zaczną być jakieś efekty pracy moich Kolegów i mojej. Liczę jednak, że rok 2018 coś w tej kwestii rozjaśni.

W 2018 roku nie planuję wprowadzania żadnych drastycznych zmian w strukturze bloga, przynajmniej na razie. W pierwszych miesiącach nowego roku z pewnością wszystko działać będzie więc na dotychczasowych zasadach. Od jutra więc zapraszam na kolejne wpisy o rozmaitej, jak zawsze, zawartości.

Wszystkiego dobrego na ten kolejny rok!

fot. silesion.pl

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane