niedziela, 15 kwietnia 2018

KRAKÓW: MPK rusza z "Autobusem do Kariery"

Krakowskie MPK wpadło na innowacyjny pomysł, który ma zachęcić tych, którzy marzą o karierze zawodowej w tej firmie z tradycjami. Od jutra, czyli od 16 kwietnia, aż do piątku 20 kwietnia, ulice Krakowa przemierzać będzie zabytkowy, przegubowy Ogórek, zwany Autobusem do Kariery.

Autobus będzie mobilnym punktem informacyjnym dla wszystkich osób zainteresowanych pracą w MPK. W pojeździe będzie można zasięgnąć wszystkich informacji, po które dotąd trzeba było zgłosić się telefonicznie, mailowo lub osobiście do siedziby spółki na Brożka. Pracownicy Działu Personalnego MPK oraz kierownicy stacji obsługi i zajezdni. Autobus będzie kursować z Borku Fałęckiego do Kombinatu i z powrotem, między 11:00 a 18:00. Pojedzie przez Wadowicką, Aleje Trzech Wieszczów, a dalej Opolską i aleją Andersa. Przejazdy będą dla wszystkich bezpłatne.

Pomysł mobilnego punktu informacyjnego związany jest ze sporymi potrzebami kadrowymi. W Krakowie potrzeba kierowców, motorniczych i całej rzeszy nowych pracowników zaplecza technicznego, bez których cała krakowska komunikacja zostanie rozłożona na łopatki.

fot. MPK Kraków (Facebook)

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane