piątek, 6 kwietnia 2018

KRAKÓW: zmiany komunikacyjne na północ od Krakowa

W sobotę, 7 kwietnia, obowiązywać zaczną zapowiadane jakiś czas temu zmiany w funkcjonowaniu linii aglomeracyjnych, kursujących na północ od Krakowa. Poza korektami rozkładów najważniejsze zmiany polegać będą na wprowadzeniu modyfikacji tras.

Linia autobusowa 250 wreszcie kursować zacznie ulicą Reduta, jadąc od Prądnika Czerwonego przez ulicę Reduta i Batowicką. Po drodze autobusy obsłużą przystanki: Reduta, Węgrzce Bosutów, Bosutów Dziekanowice oraz Dziekanowice Batowice SKA. Linia wykonywać będzie 12 par kursów w dni powszednie. Z kolei linia 270 będzie wjeżdżać do pętli w Maciejowicach. Od przystanku Wiktorowice Skrzyżowanie wykonywane będą wjazdy kieszeniowe z obsługą przystanków: Wiktorowice Rozlewnia Wód, Maciejowice Góra, Maciejowice Skrzyżowanie, Maciejowice Pętla. Dalej trasa bez zmian prowadzić będzie do Pielgrzymowic.

Dodatkowo zmienią się nazwy przystanków na Batowicach. Stanowiska Batowice będą nazywać się Dziekanowicka, natomiast zamiast na Batowice PKP autobusy zatrzymają się na przystankach Powstańców Magazyny.

fot. Dziennik Polski

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane