czwartek, 21 czerwca 2018

WARSZAWA: Przewozy Regionalne znów uruchomią pociągi musicREGIO

"Pomimo burz, pomimo ran", cytując klasyka, w tym roku ponownie Przewozy Regionalne uruchamiać będą dodatkowe pociągi kategorii musicREGIO, dedykowanych wszystkim chętnym na udział w dawnym Przystanku Woodstock, który w tym roku będzie się nazywał Pol’And’Rock Kostrzyn 2018. Między 3 a 5 sierpnia, oraz w sąsiednich dniach, pociągów takich pojedzie ponad osiemdziesiąt. Rzecz jasna wszystkie kończyć będą bieg na dworcu w Kostrzynie nad Odrą.

Wzorem lat ubiegłych pociągi pojadą z najdalszych zakątków kraju. Będą składy z Warszawy, Białegostoku, Trójmiasta, a także Rzeszowa, Krakowa i Olsztyna. Prace torowe wymuszą pewne zmiany rozkładu. Na przykład pociągi ze wschodu pojadą przez Toruń i Gniezno lub przez Kalisz.
Także ze względu na prowadzone prace torowe w tym roku pociągi te nie pojadą z Legnicy i Lubina, na to konto zatrzymując się na stacjach Rudna Miasto i Głogów. . Dla wszystkich zainteresowanych przejazdem na festiwal mieszkańców Zagłębia Miedziowego wyznaczono dodatkowe postoje na stacjach Rudna Miasto i Głogów. Bilety będzie można kupować od 2 lipca we wszystkich kanałach sprzedaży. Wtedy też więcej będzie o rozkładzie jazdy i trasach pociągów.

mat. Youtube

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane