sobota, 25 sierpnia 2018

"Pożegnanie ST43 w Bieszczadach" - impreza SMK w Krakowie

Na połowę września Stowarzyszenie Miłośników Kolei w Krakowie przygotowało nie lada gratkę dla wszystkich, którzy lubią łączyć historię z koleją. W dniach 15 i 16 września zaplanowana została impreza pod hasłem "Pożegnanie ST43 w Bieszczadach", za którą kryją się dwa dni kolejowych wrażeń w niezwykłej scenerii.

Przejazdy podzielono na dwa dni, jako że trasy do przejechania jest całkiem sporo. W sobotę, 15 września, pociąg specjalny przejedzie trasą Jasło - Zagórz - Łupków - Zagórz, z kolei w niedzielę, 16 września, skład ruszy w trasę Zagórz - Krościenko - Zagórz - Jasło. W Jaśle pociągi skomunikowane będą z połączeniem TLK Karpaty, co umożliwi dojazd na przejazd specjalny w sobotę i powrót w niedzielę. Skład imprezowy zestawiony będzie ze spalinowej ST43 i trzech wagonów "ryflaków".

Koszt imprezy jest spory. Do 2 września udział w dwudniowym przejeździe kosztuje 400 złotych, zaś po tym terminie i w dniu imprezy - 460 złotych. Można także skorzystać z przejazdu tylko jednego dnia.  Wówczas w przedpłacie zapłacimy 230 złotych, zaś w dniu imprezy 260 złotych. Ogranizator gwarantuje liczne ciekawe fotostopy. W przypadku małego zainteresowania impreza może zostać odwołana.

Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem: smk@smk.org.pl. Informacje udzielane są pod numerem telefonu: 697 048 321

mat. Youtube

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane