środa, 24 października 2018

WARSZAWA: więcej wagonów PKP Intercity na Wszystkich Świętych

W tym roku Wszystkich Świętych wypada w czwartek. Taki stan rzeczy z pewnością wpłynie na zainteresowanie podróżami, jako że wielu Polaków zechce sobie zrobić przy tej okazji długi weekend. PKP Intercity przygotowuje się na przyjęcie dodatkowych pasażerów w swoich pociągach. Nie będzie okazjonalnych, dodatkowych połączeń, ale na najważniejszych trasach przewoźnik zapewni pojemniejsze składy, dostawiając wagony.

Pomiędzy 30 października a 4 listopada na tory wyjadą składy z dodatkowymi wagonami. Ponadto PKP Intercity planuje prowadzenie intensywnego monitoringu frekwencji w składach tak, by w miarę możliwości powiększać składy w przypadku naprawdę dużego zainteresowania. W ciągu tych kilku dni przewoźnik zamierza także zapewnić podróżnym wsparcie na wszystkich największych polskich dworcach kolejowych. Mobilni informatorzy będą służyć pasażerom radą, wskażą odpowiedni peron i drogę dojścia do pociągu, pomogą w przesiadce czy odnalezieniu przechowalni bagażu.

Na koniec apel: czas wzmożonego ruchu na kolei sprzyja złodziejom. Pasażerowie powinni uważać podwójnie i reagować na wszelkie nietypowe i niepokojące zachowania.

fot. PKP Intercity

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane