czwartek, 29 listopada 2018

KRAKÓW: baza WizzAir na Kraków Airport

Węgierski WizzAir ogłosił uruchomienie swojej 26. bazy operacyjnej, która znajdzie się w Polsce. Wybór padł na krakowski port lotniczy, który odprawił już w tym roku 6 milionów pasażerów i ciągle się rozwija. W związku z tym na lotnisku w Balicach stacjonować będą dwa samoloty przewoźnika, a zatrudnienie znajdzie 80 osób.

Baza zacznie działać 1 maja 2019 roku. Wówczas pojawi się w Małopolsce pierwszy samolot. Drugi zostanie w Kraków Airport zadokowany we wrześniu. Uruchomienie nowej bazy oznacza całkiem nowe, atrakcyjne kierunki z Krakowa. WizzAir będzie uruchamiać loty w 12 destynacjach, z których przynajmniej część brzmi bardzo interesująco. Będzie Ukraina, Gruzja, a także ciepłe kraje. WizzAir będzie latać z Krakowa do: Londynu Luton, Kijowa, Nicei, Turku, Doncaster, Bari, Billund, Katanii, Larnaki, Charkowa, Oslo i Kutaisi. Aż 10 z nich to nowości na krakowskim lotnisku. Oczekiwane przez naszych pasażerów bezpośrednie połączenie do Gruzji lub loty do Nicei we Francji, Katanii i Bari we Włoszech oraz Larnaki na Cyprze to tylko kilka z nich. Już teraz można rezerwować bilety na nowe połączenia na wizzair.com lub przez aplikację mobilną WIZZ.

Podróże z WizzAir są teraz jeszcze wygodniejsze. Dzięki usłudze Elastycznego Towarzysza Podróży możesz zarezerwować bilety bez konieczności podawania nazwisk wszystkich pasażerów w momencie jej tworzenia, a także skorzystać z funkcji Fare Lock, czyli blokady ceny za bilety na 48 godzin - w tym czasie możesz dogadać się z przyjaciółmi i zebrać pieniądze na bilety bez obawy, że cena się zmieni. To zdecydowanie fajne rozwiązania.

fot. Kraków Airport

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane