poniedziałek, 17 czerwca 2019

TRÓJMIASTO: Arriva znów na Hel

Tegoroczne wakacje ponownie będą się wiązały z codziennymi kursami pociągów Arrivy z Bydgoszczy na Hel. Po raz czwarty przewoźnik startuje z ofertą Mutli Plaża, w ramach której od 20 czerwca do 31 sierpnia kursować będą dodatkowe składy na wspomnianej trasie, w tym także wahadłowe połączenia Hel - Władysławowo - Hel.

Czas przejazdu na trasie z Bydgoszczy do Helu jest w wykonaniu Arrivy doprawdy rewelacyjny, bo to w końcu mniej niż 4 godziny. Jak na skład osobowy, to bardzo dobry wynik. Tradycyjnie relację Bydgoszcz - Hel - Bydgoszcz obsługiwać będzie pociąg Słoneczny Patrol. Jego odjazdy z Bydgoszczy zaplanowano na 7:21, zaś kursy powrotne z Helu wyruszać będą o 17:21. Dodatkowo kursować będą także pociągi Leżak i Parawan, odjeżdżające z Helu o 11:45 i 15:38, zaś z Władysławowa o 13:54 i 16:40.

Na pasażerów pociągów Arrivy czekać będą różne promocje, w tym także zniżki dla kupujących bilet w obie strony. Dla pasażerów z Grudziądza przewoźnik zapewnia dogodne skomunikowanie ze składami Słonecznego Patrolu w Laskowicach, oraz bilety na odcinek Grudziądz - Laskowice Pomorskie w promocyjnej cenie zaledwie złotówki.

Jeśli wierzyć zapowiedziom pogodowym, ten rok nad Bałtykiem może być rekordowy. Podobnie będzie też raczej w przypadku połączeń Arrivy.

mat. Arriva

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane