piątek, 28 czerwca 2019

WROCŁAW: przetarg na projekt tramwaju na Rogowskiej

Wrocławskie Inwestycje ogłosiły przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej dla trasy tramwajowej na ulicy Rogowskiej, wraz z pętlą tramwajową na Nowym Dworze. Zwycięzca przetargu nieograniczonego odpowiedzialny będzie za wykonanie projektu budowlanego, opracowanie specyfikacji technicznych, przedmiarów i kosztorysów, a także uzyskać wszystkie niezbędne zgody i decyzje.

Jest to piąty odcinek całej trasy z centrum na Nowy Dwór. Stanowi on około 2 kilometry całej trasy, z czego ponad 1600 metrów wzdłuż Rogowskiej i około 350 metrów w obrębie pętli autobusowo-tramwajowej. W ramach tej części powstanie także parking Parkuj i Jedź. Cała trasa będzie oczywiście trasą autobusowo-tramwajową. Projekt ma być gotowy w ciągu 12 miesięcy od podpisania umowy.

Otwarcie ofert zaplanowano na 12 lipca. Zdecydowano, że o wyborze oferty zadecydują: cena (60%), doświadczenie projektanta specjalności drogowej (20%), doświadczenie projektanta w branży kanalizacyjnej (10%) oraz doświadczenie projektanta w branży elektrycznej (10%).

fot. Wrocław.pl

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane