czwartek, 25 lipca 2019

OLSZTYN: z Warmii do Bremy i Kolonii - nowe kierunki jesienią

Zimowy rozkład lotów na lotnisku Olsztyn-Mazury oznacza nowe połączenie. 27 października zainaugurowane zostaną loty z Warmii do niemieckiej Bremy, i będzie to kolejne połączenie tego regionu z naszymi zachodnimi sąsiadami. Obecnie samoloty Wizz Air dwa razy w tygodniu obsługują trasę do Dortmundu - od 5 sierpnia będą to trzy loty w tygodniu. Do Bremy także latać będzie Wizz Air, realizując loty w środy i niedziele o 19:00.

To jednak nie wszystko, bo na 7 listopada zaplanowano start kolejnego połączenia do Niemiec, tym razem do Kolonii. Tutaj operatorem będzie Ryanair, który udostępni pasażerom dwa rejsy tygodniowo: w czwartki o 13:15 oraz w niedziele o 13:45. Bilety na nowe połączenia są już w sprzedaży.

Rozwój niewielkiego lotniska w Szymanach postępuje może niezbyt spektakularnie, ale jednak. Wśród regularnych połączeń znajdziemy te do Krakowa (LOT) czy Dortmundu (Wizz Air), a także do Londynu (Stansted i Luton), operowane przez Wizz Air i Ryanair. Zresztą połączenie do Dortmundu jest obecnie najpopularniejszym kierunkiem z portu lotniczego Olsztyn-Mazury, gdzie samoloty notują nawet 80% obłożenie.

fot. Infoair

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane