czwartek, 28 listopada 2019

POLSKA: letnie nowości Ryanaira

Chociaż na razie bliżej nam do choinki i Bożego Narodzenia, warto już teraz zwrócić uwagę na nowe, letnie kierunki, jakie irlandzki Ryanair uruchomi dla szeregu polskich portów lotniczych. W sumie tras będzie aż sześć, i w znakomitej większości pozwolą one na ciekawe, wakacyjne eskapady.

Pierwszym kierunkiem będzie Pafos na Cyprze, skąd Ryanair planuje latać z Modlina i Poznania. Z obu lotnisk odbywać się będą loty raz w tygodniu. Drugim kierunkiem będzie chorwacki Zadar, dokąd Ryanair będzie latał trzy razy w tygodniu z Gdańska. Z kolei z Katowic irlandzki przewoźnik zabierze nas do Bułgarii, dokładnie do Burgas, uruchamiając loty dwa razy w tygodniu. Kierunki te pojawią się w letnim rozkładzie na rok 2020.

Od marca przyszłego roku Ryanair będzie także latał do Czarnogóry. Loty z Krakowa i Poznania do Podgoricy realizowane będą dwa razy w tygodniu (z każdego z wymienionych portów). Dzięki dotychczasowym i nowym trasom, których w sumie ma być 39, Ryanair chce przewieźć na polskich trasach ponad 14 milionów pasażerów w 2020 roku.

Znalezione obrazy dla zapytania ryanair poznan airport
fot. TVP Info

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane