sobota, 4 lipca 2020

KRAKÓW: za trzy tygodnie powiększy się strefa płatnego parkowania

26 lipca w Krakowie nastąpi tegoroczne rozszerzenie strefy płatnego parkowania, zgodnie z uchwałą Rady Miasta Krakowa. Precyzyjnie rzecz ujmując, poszerzenie strefy dotyczyć będzie czterech istniejących sektorów, a także wprowadzenia dwóch nowych, ale naraz.

26 lipca powiększone zostaną sektory B6 (klin przy Błoniach), C8 i C9 (na Krowodrzy, od Kijowskiej do Piastowskiej i Głowackiego) oraz C16 (dalsza część Grzegórzek, aż do obwodnicy kolejowej w całości). Zacznie także obowiązywać nowy sektor w podstrefie C - C21 obejmie cały obszar między ulicami Kapelanka, Brożka, Wadowicką i Konopnickiej. W piątek, 31 lipca, obowiązywać zacznie drugi z nowych sektorów, a mianowicie C7. Obejmie on niewielki obszar między ulicami Emaus i Królowej Jadwigi, 

Z kolei w piątek, 31 lipca obszar płatnego parkowania powiększy się o nowy sektor C7 – między ulicami Emaus i królowej Jadwigi, od Salwatora aż do Piastowskiej. Uchwała nie wprowadza żadnych zmian w stawkach za parkowanie, ani też w godzinach obowiązywania SPP.

Mapa strefy Płatnego Parkowania w Krakowie - ujednolicenie oznaczeń w strefie
mat. Zarząd Dróg Miasta Krakowa

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Anonimowe komentarze nie będą akceptowane